پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نوبت دهی تاکسی های فرودگاه امام اینترنتی می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 317179 // // //


نوبت دهی تاکسی های فرودگاه امام اینترنتی می‌شود

سرپرست دفتر برنامه ریزی و ساماندهی امور شهری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از جمع آوری کانکس های دفاتر شرکت های تاکسیرانی واقع در محوطه مقابل ترمینال مسافری شماره یک این شهر فرودگاهی خبر داد.


نوبت دهی تاکسی های فرودگاه امام اینترنتی می‌شود

 محمد هادی جاوید با اشاره به سیاست های شهر فرودگاهی و ابلاغ مدیرعامل در راستای رفع آلودگی‌های بصری و بهبود وضعیت سیما و منظر شهری اعلام کرد: پیشگیری و ممانعت از مسافرگیری رقابتی بین شرکت‌های تاکسیرانی فعال در شهر فرودگاهی گاهی موجب نارضایتی و ایجاد مزاحمت برای مسافران می‌شود.

جاوید با تاکید بر اهمیت رفاه و آسایش مراجعین به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) افزود: پیرو توافق‌های قبلی و جلسات برگزار شده با مدیران محترم شرکت‌های تاکسیرانی، طی روزهای پایانی تیرماه نسبت به جمع آوری کانکس‌های دفاتر شرکت‌های تاکسیرانی واقع در محوطه مقابل ترمینال ورودی اقدام شد.

به گفته وی تعداد شش شرکت تاکسیرانی وظیفه حمل و نقل مسافر را از مبدأ فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با ١۴۵٧ دستگاه تاکسی به سایر نقاط کشور به عهده دارند که از این تعداد سه شرکت کانکس‌هایی به مساحت تقریبی حدود ۵٠ متر مربع را در محوطه مقابل ترمینال دایر کرده بودند؛ برخورد و رفتار نامناسب برخی رانندگان در جذب مسافر موجب نارضایتی مراجعان و مسافران شده بود.

سرپرست دفتر برنامه ریزی و ساماندهی امور شهری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در پایان گفت: بنا بر برنامه ریزی‌های انجام شده به منظور عدم ازدحام تاکسی در محوطه ترمینال و همچنین محل دپوی تاکسیرانی و صرفه جویی در وقت و زمان رانندگان تاکسی و حفظ کرامت مسافران به زودی نسبت به راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی توسط شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اقدام خواهد شد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو