پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز‌ها در ایتالیا به یک سوم کاهش یافت

تاریخ خبر: // کد خبر: 317293 // // //


پرواز‌ها در ایتالیا به یک سوم کاهش یافت

بر اساس پیش بینی‌های به عمل آمده درباره آمد و شد هوایی در ایتالیا در ماه اوت امسال (مرداد ۹۹) پرواز‌ها به یک سوم کاهش پیدا خواهد کرد.


پرواز‌ها در ایتالیا به یک سوم کاهش یافت

 “بخش بین المللی نظارت بر پروازها” در تازه‌ترین گزارش خود با اشاره به شرایط وخیم ناشی از همه گیری بیماری کووید-۱۹ و تاثیر آن بر حمل و نقل هوایی جهانی، اعلام کرده است، بر اساس پیش بینی‌های به عمل آمده، به علت ادامه دار بودن همه گیری ویروس کرونا در ایتالیا، بخش قابل توجهی از پرواز‌ها در این کشور لغو خواهد شد. پیش بینی‌ها حاکی از لغو یک سوم پرواز‌ها در این کشور در ماه اوت امسال (مرداد ۹۹)، به علت مشکلات به وجود آمده در به اصطلاح “پر کردن صندلی‌ها در داخل هواپیماها”، است.
در سطوح جهانی و بر اساس اطلاعات ثبت شده در تاریخ ۲۲ ژوئیه امسال (خرداد ۹۹)، ۳ میلیون و ۳ هزار پرواز برای ماه اوت پیش بینی شده بود. اما پس از فقط چند ه t ته و در تاریخ ۲۰ ژوئیه امسال (۳۰ تیر ۹۹)، ۷۷۱ هزار پرواز لغو شد. بدین ترتیب، پرواز‌های پیش بینی شده برای ماه میلادی آتی به ۲ میلیون و ۲۶ هزار پرواز، یعنی به میزان ۲۵ درصد کاهش پیدا کرده است.
در ادامه این گزارش آمده است، در ایتالیا نیز در تاریخ ۲۲ ژوئیه امسال (۲ تیر ۹۹) تعداد صندلی‌های رزرو شده هواپیما‌ها از این کشور به مقصد دیگر کشور‌ها، از ۹ میلیون و ۶۲ هزار به ۶ میلیون ۶۹ هزار صندلی در تاریخ ۲۰ ژوئیه (۳۰ تیر ۹۹)، یعنی به میزان ۳۰ ممیز ۵ دهم درصد کاهش یافته است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو