پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انتشار تصویر شیء ناشناس پرنده توسط ناسا

تاریخ خبر: // کد خبر: 317334 // // //


انتشار تصویر شیء ناشناس پرنده توسط ناسا

ناسا تصاویری از یک شیء ناشناس در اطراف خورشید ضبط کرد.


انتشار تصویر شیء ناشناس پرنده توسط ناسا

تصاویر تازه از ماهواره‌های ناسا، شیء ناشناس پرنده را نشان می‌دهد که اندازه آن ۱۰ برابر کره زمین برآوردشده و در حال رفت و آمد به خورشید است.

اسپوتینک در مطلبی نوشت: یک یوفوشناس ادعا کرد ماهواره ناسا یک سفینه مکعبی شکل فضایی که ۱۰ برابر بزرگ‌تر از زمین بوده، عکس‌برداری کرده است. این شیء مرموز از سوی رصدخانه خورشیدی و هور سپهری یا سوهو (SOHO) با همکاری آژانس فضایی اروپا رصد شده است. مأموریت این رصدخانه که در سال ۱۹۹۶ آغاز شد، بررسی فضای داخلی و خارجی خورشید بود. در ۲۵ سال گذشته، سوهو همچنین بیش از سه‌هزار دنباله‌دار را کشف کرده است.

یک یوفولوژیست برجسته ادعا می‌کند ماهواره سوهوی ناسا تصاویری از یک شیء مکعبی‌شکل بیگانه را ضبط کرده که ۱۰ برابر بزرگ‌تر از زمین است. اسکات وارینگ، یوفوشناس (شخصی که به مطالعه گزارش‌ها، پرونده‌های بصری، شواهد فیزیکی و دیگر پدیده‌های مرتبط با اشیاء ناشناس پرنده یا به اختصار یوفو‌ها می‌پردازد) در وبلاگ خود که به یوفو‌ها اختصاص دارد، نوشته است: این فضاپیمای بزرگ به منظور جمع‌آوری انرژی از خورشید می‌آید و می‌رود.

وارینگ در پست خود نوشت: عقیده بر این است که این شیء مکعبی شکل، فضایی توخالی را در خورشید ایجاد کرده است تا در آن زندگی کنند و از آن انرژی بگیرند یا ذرات خاصی وجود دارد که ما هنوز از وجود آن آگاه نیستیم و این فضاپیما در حال جمع‌آوری آن ذرات نادر است. در هر صورت، این خورشید آن‌ها است و متعلق به ما نیست و ما به‌اندازه آن‌ها کنترلی روی خورشید نداریم.

با این حال، دانشمندان ناسا تردید دارند که این مکعب فضایی منشأ فرا زمینی داشته باشد. جیمز اوبرگ، کارمند پیشین آژانس فضایی در این‌باره گفت: بیشتر رؤیت یوفو‌ها به اجسامی مربوط می‌شود که جلوی دوربین‌ها شناورند. اوبرگ به دیلی‌اکسپرس گفت: من تجربه کافی با پرواز فضایی واقعی داشته‌ام که درک کنم آن‌چه در بسیاری از فیلم‌ها مشاهده می‌شود، چیزی غیر از هنجار‌هایی از پدیده‌های به‌طور کامل دنیوی نیست که در تنظیمات عجیب و غریب دوربین‌ها رخ می‌دهند.

 

شیء ناشناس پرنده

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو