پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نا امنی مرز‌های هوایی برای قاچاقچیان

تاریخ خبر: // کد خبر: 317603 // // // //


نا امنی مرز‌های هوایی برای قاچاقچیان

معاون قضایی دادستان کل کشور: پلیس فرودگاه‌های کشور با مدیریت صحیح و برخورد هوشمندانه توانسته مرز‌های هوایی را برای قاچاقچیان موادمخدر و سودجویان ناامن کند.


نا امنی مرز‌های هوایی برای قاچاقچیان

آقای سعید عمرانی، معاون قضایی دادستان کل کشور در حاشیه جلسه توسعه همکاری‌های متقابل که در محل فرودگاه حضرت امام (ره) برگزار شد؛ از اقدامات شاخص و هوشمندانه پلیس فرودگاه و سردار حسن مهری در مدیریت صحیح و برخورد مقتدرانه با جرایم حوزه ماموریتی آن پلیس قدردانی کرد.
وی پلیس فرودگاه را یکی از پلیس‌های تخصصی پلیس پیشگیری و پیشتاز در برخورد علمی با جرایم معرفی و بیان کرد: تعامل و هماهنگی بسیار خوب و موثر پلیس فرودگاه با نهاد‌ها و مسئولان قضایی سبب ناامنی مسیر هوایی برای قاچاقچیان مواد مخدر شده است.
معاون قضایی دادستان کل کشور ادامه داد: پلیس فرودگاه با رصد فعالیت افراد سابقه دار و استفاده از تجهیزات نوین کمک بازرسی، کشفیات قابل توجهی در حوزه قاچاق کالا، ارز و مواد مخدر دارد که از این لحاظ شایسته تقدیر و قدردانی است.
این مقام مسئول افزود: مایه مباهات و افتخار دستگاه قضایی و نظام اسلامی است که نیروی انتظامی و مجموعه یگان‌های تابعه پلیس پیشگیری به خصوص پلیس فرودگاه بسیار متعهدانه در مبارزه با قاچاق فعالیت می‌کنند و دغدغه بهبود وضعیت اقتصادی کشور را دارند.

در این جلسه سردار حسن مهری، فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور، با قدردانی از تعامل سازنده دستگاه قضایی با پلیس، به ارائه گزارشی از اقدامات پیشگیری و مقابله با جرایم حوزه ماموریتی پلیس فرودگاه‌های کشور پرداخت و سیاست‌های اخیر قوه قضاییه در بحث زندان زدایی را مثبت ارزیابی و طرح ممنوع الخروج کردن قاچاقچیان را پیشنهاد کرد.
فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: پلیس با بکارگیری دستگاه‌های کمک بازرسی نوین در راستای جلوگیری از حمل و قاچاق مواد مخدر اقدامات مطلوبی انجام داده و برغم محدودیت‌ها و مشکلات ایجاد شده و مرتبط با ویروس کرونا مقادیر بسیار قابل توجهی مواد مخدر، ارز، طلا و سایر اقلام ممنوعه را کشف و ضبط کرده است که جا دارد از تلاش مجاهدانه همکارانم در پلیس فرودگاه‌های سراسر کشور قدردانی نمایم.
سردار مهری خاطرنشان کرد: پلیس فرودگاه با هوشمندی و اقتدار کامل و با حمایت‌های دستگاه قضایی به تلاش خود برای پیشگیری از وقوع جرایم ادامه خواهد داد.
در پایان این جلسه همکاری، آقای عمرانی در رأس هیئتی از انبار هوشمند بار و سالن پروازی فرودگاه حضرت امام (ره) بازدید و مشکلات و چالش‌های پلیس را بررسی کرد.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری آریا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو