پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ادامه تدابیر فرودگاه مهرآباد در مقابله با کرونا ویروس

تاریخ خبر: // کد خبر: 317676 // // //


ادامه تدابیر فرودگاه مهرآباد در مقابله با کرونا ویروس

تدابیر فرودگاه مهرآباد در مقابله با کووید 19 و رعایت پرتکل های بهداشتی برای تامین سلامت مسافران و کارکنان فرودگاه ادامه دارد.


ادامه تدابیر فرودگاه مهرآباد در مقابله با کرونا ویروس

تدابیر فرودگاه مهرآباد در مقابله با کووید 19 و رعایت پرتکل های بهداشتی برای تامین سلامت مسافران و کارکنان فرودگاه ادامه دارد.تلاش کارکنان فرودگاه  برای رعایت پرتکل های بهداشتی وسلامت مسافران ومراجعان از الزامات این اداره کل است.

وضعیت کنونی پروازها و فشردگی ساعات پرواز  و نیز تعداد بالای مسافران در فرودگاه مهرآباد  مشابه ترافیک پروازی این فرودگاه پیش از شیوع کروناست که این وضعیت، مراقبت های ویژه بهداشتی را  می طلبد.

هر 24 ساعت دو مرتبه تمام ترمینال ها و ساختمان های فرودگاه مطابق دستورالعمل های بهداشتی ضدعفونی می شوند.  همچنین از دیگر اقدامات در این راستا می توان به تاکید بر استفاده از ماسک وملزومات بهداشتی ومواد ضد عفونی کننده با رعایت پرتکل های بهداشتی وهمچنین بررسی پزشکی روزانه کارکنان واستقرار تیم های پزشکی برای خود ارزیابی حال عمومی کارکنان اشاره کرد.

 تب سنجی وغربالگری مسافران ورودی به تمام ترمینال های فرودگاه مهرآباد انجام می شود و ترمینال های فرودگاه مهرآباد به دوربین های حرارتی جهت غربالگری مجهز شده اند.

همچنین  بر اساس توافق با اورژانس، افرادی که در بدو ورود به ترمینال ها دارای درجه حرارت بالاتر از نرمال هستند توسط متصدی امر به اورژانس معرفی می شوند وطی معاینه بالینی،  اورژانس فرودگاه ادامه سفرفرد را  مجاز یا غیر مجاز اعلام می کند.

اکنون در شبانه روز بیش از 800 بار از طریق اطلاعات پرواز تمام ترمینال ها مسافران دعوت به رعایت پرتکل ها وفاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک می شوند. همچنین این اداره کل  با انجام هماهنگی های لازم با ستاد اجرایی فرمان امام (ره)  کیوسک های فروش ماسک را با قیمت مصوب دولتی وکیفیت مناسب ه به مسافران در ورودی ترمینال های خروجی عرضه کرده است.

 رعایت فاصله گذاری مسافران در سفرهای هوایی شامل  رعایت فاصله گذاری اجتماعی در فضای ترمینال و  در داخل هواپیما و اتوبوس‌های جابه جایی مسافران از ترمینال تا هواپیما و برعکس نیز از مهمترین اقداماتی است که بر انجام مستمرآن  نظارت می شود.

منبع :با اندکی تلخیص و ااضفات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو