پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هلی شات چیست؟ نگاهی به پرنده های آهنی آسمان

تاریخ خبر: // کد خبر: 317944 // // //


هلی شات چیست؟ نگاهی به پرنده های آهنی آسمان

هلی شات یکی از سرگرمی های جذاب و هیجان انگیز است. البته در برخی موارد هلی شات صرفا یک سرگرمی نیست و منبع درآمد افراد شده است. همه ما بارها و بارها هلی شات و کوادکوپتر را از نزدیک دیده ایم یا حتی ممکن است برای خرید اقدام کرده باشیم. در ادامه همراه ما باشید.


هلی شات چیست؟ نگاهی به پرنده های آهنی آسمان

هلی شات یکی از سرگرمی های جذاب و هیجان انگیز است. البته در برخی موارد هلی شات صرفا یک سرگرمی نیست و منبع درآمد افراد شده است. همه ما بارها و بارها هلی شات و کوادکوپتر را از نزدیک دیده ایم یا حتی ممکن است برای خرید اقدام کرده باشیم.  در ادامه همراه ما باشید.

هلی شات چیست؟ نگاهی به پرنده های آهنی آسمان

هلی شات یک مولتی روتر است که به سادگی امکان پرواز را فراهم می کند. هلی شات و کوادکوپتر در حقیقت دو مفهوم جداگانه هستند اما در بسیاری از مواقع به جای یکدیگر به کار می روند. به مولتی روترهای پرنده معمولی، کوادکوپتر و به کوادکوپترهایی که امکان تصویربرداری را فراهم کنند، هلی شات گفته می شود.

چه برندهایی در بازار ایران وجود دارد؟

در بازار جهانی انواع و اقسام برندها، اقدام به تولید هلی شات می کنند. خوشبختانه در کشور ما نیز امکان خرید بهترین هلی شات از شرکت های خوشنام سازنده فراهم شده است. از برندهای معروف تولید کننده هلی شات می توانیم به سایما، دی جی آی، شیائومی، SJRC و JJRC اشاره کنیم. در ادامه برخی از بهترین برندهای تولید کننده هلی شات را بررسی می کنیم.

یثغل

سایما، برند تولید کننده هلی شات

بررسی خود را با یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده هلی شات، یعنی سایما شروع می کنیم. سایما به عنوان یک شرکت جهانی اقدام به تولید انواع هلی  شات از کواد کوپتر دوربین دار تا هلی شات های حرفه ای کرده است.از بهترین کوادکوپترهای شرکت سایما که در ایران هم موجود است می توانیم به کوادکوپتر سایما Z3 و کوادکوپتر Syma X5 اشاره کنیم.

کوادکوپتر DJI، برند هلی شات

کوادکوپتر DJI یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان هلی شات در جهان است. دوربین هلی شات دی جی آی از بهترین لنز و امکانات تصویربرداری هوایی برخوردار هستند. در بین محصولات این کمپانی هلی شات های پک کمبو، استاندارد و تلو از بهترین و محبوب ترین انتخاب های خریداران است.

هلی شات Xiaomi، چینی ها در فکر تسخیر بازار

کمپانی معروف شیائومی یکی دیگر از بازیگران بزرگ تولید کننده هلی شات است. این شرکت چینی که بیشتر به خاطر گوشی ها و وسایل الکترونیکی اش شناخته می شود، در چند سال اخیر وارد بازار کوادکوپتر شده است. قیمت مناسب در کنار امکانات کاربردی باعث شده که شیائمی خیلی زود توجه کاربران را به سمت خود جلب کند. از بهترین تولیدات کمپانی شیائومی می توان به کوادکوپتر Xiaomi FIMI A3 اشاره کرد. هلی شاتی که از همان ابتدا توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

کوادکوپتر JJRC، برندی برای حرفه ای ها

کمپانی JJRC یکی دیگر از کمپانی هایی است که اقدام به تولید انواع هلی شات می کند. کوادکوپترهای JJRC به خاطر قدرت پروازی بالا و استفاده از بهترین متریال و طراحی مهندسی در بین کاربران شناخته شده هستند. از بهترین مدل های کمپانی JJRC می توانیم به کوادکوپتر حرفه ای JJRC X5 و کوادکوپتر JJRC X7 اشاره کنیم. این دو محصول بهترین امکانات و قدرت پرواز را در اختیار کاربران قرار می دهند.

لرانه

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو