پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رییس جدید فرودگاه گناباد معرفی شد/ پیشرفت 87 درصدی ساخت فرودگاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 318922 // // //


رییس جدید فرودگاه گناباد معرفی شد/ پیشرفت 87 درصدی ساخت فرودگاه

در نشستی با حضور مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی و فرماندار گناباد، مهدی توکلی کندری به عنوان رییس فرودگاه معرفی شد.


رییس جدید فرودگاه گناباد معرفی شد/ پیشرفت 87 درصدی ساخت فرودگاه

در نشستی با حضور مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی و فرماندار گناباد، مهدی توکلی کندری به عنوان رییس فرودگاه معرفی شد.

در این نشست محمود امانی بنی، مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی سرعت بخشی در تکمیل فرودگاه گناباد را نیازمند عزم جهادی همه مسوولان و دست‌اندرکاران عنوان و ابراز امیدواری کرد: با روحیه همراهی و همدلی و تعامل مسوولان و امام جمعه و نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی، امسال طرح احداث فرودگاه گناباد در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

امانی بنی سرعت بخشی در اجرای طرح گازکشی و فیبرنوری و برق رسانی فرودگاه گناباد را خواستار شد تا به موازات سایر طرح های در دست اجرا تا دو ماه آینده تکمیل شود.

وی افزود: تجهیزات بازرسی و سیستم های کمک ناوبری، دستگاه برج مراقبت و ماشین‌آلات آتش نشانی و تجهیزات مربوط به موازات تکمیل فرودگاه گناباد تامین و ارسال می شود.

مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی سرعت بخشی در تکمیل طرح احداث فرودگاه این شهرستان را در اولویت اقدامات این اداره کل عنوان کرد و ادامه داد: احداث فرودگاه گناباد از نظر اجرا ۸۷ درصد و از لحاظ ریالی و تخصیص اعتبار ۹۳ درصد پیشرفت دارد.

همچنین حامد قربانی، فرماندار گناباد نیز در سخنانی گفت: راه اندازی فرودگاه از خواسته های دیرینه مردم این شهرستان است.  این طرح که از سال ۱۳۷۲ آغاز شده، در مقاطع مختلف پیشرفت هایی داشته است و طی چهار سال گذشته عزم جدی مسوولان بر سرعت بخشی تکمیل آن قرار گفت و در سفر سال پیش استاندار خراسان رضوی به این استان جزو تفاهمنامه‌های مهم اقتصادی این سفر قرار گرفت.

قربانی افزود: به دنبال بازدید دو ماه گذشته مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی و نماینده مردم گناباد و بجستان از طرح احداث فرودگاه گناباد تاکنون پیشرفت های خوبی در اجرای آن ایجاد شده و پیمانکار با انگیزه خوبی آن را در دست اجرا دارد.

وی محوطه سازی و احداث راه دسترسی را از مشکلات اجرای طرح احداث فرودگاه گناباد دانست و ادامه داد: احداث جاده مواصلاتی به پیمانکار واگذار شده و با مشارکت خیران بخشی از راه دسترسی تسطیح شده و آماده واگذاری برای انجام اقدامات زیرساختی و آسفالت است.

فرماندار گناباد ابراز امیدواری کرد: در کنار تکمیل دیگر بخش های فرودگاه گناباد، عملیات برق رسانی، آب‌رسانی و گازرسانی و طرح فیبر نوری نیز با جدیت دنبال شود.

گفتنی است؛ در این نشست از زحمات مجید ایزدی رییس پیشین فرودگاه گناباد قدردانی شد. ایزدی اکنون مسوولیت طرح های عمرانی اداره کل فرودگاه های خراسان رضوی را بر عهده دارد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو