پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ارائه خدمات آموزشی هوانوردی مجازی در پیام البرز

تاریخ خبر: // کد خبر: 319000 // // // خبر مهم


ارائه خدمات آموزشی هوانوردی مجازی در پیام البرز

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: خدمات آموزشی در حوزه صنعت هوانوردی در این منطقه به صورت غیر حضوری و مجازی ارایه می شود.


ارائه خدمات آموزشی هوانوردی مجازی در پیام البرز

نادر ثناگو مطلق روز یکشنبه در گفت و گو با رسانه ها افزود: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام در کنار  وظایف ذاتی خود از جمله گسترش اشتغال، حمایت از واحدهای تولیدی و رشد بخش صنعت، رویکرد حمایت از آموزش به خصوص در دانش هوایی کشور را با هدف شکوفایی هر چه بیشتر این بخش را نیز یکی از برنامه  و اولویت های  جدی خود قرار داده است.

وی اضافه کرد: به همین منظور هم اکنون پنج مدرسه آموزش خلبانی در این منطقه مشغول به آموزش علاقه مندان هستند که در کنار این مدارس، مرکز آموزش علمی کاربردی صنعت هوانوردی نیز در پیام به صورت تخصصی در حال فعالیت است.

وی با اشاره به آغاز به کار این مرکز آموزشی از سال ۹۳ گفت: مرکز آموزش و علمی کاربردی صنعت هوانوردی در پیام در پنج رشته تحصیلی از جمله خلبانی، تعمیر و نگهداری هواپیما، الکترونیک هوایپما، مهمانداری و دیسپچری در ۲ مقطع کاردانی و کارشناسی فعال است.

ثناگو مطلق  افزود: مدیریت کسب و کار و مترجمی زبان انگلیسی نیز به عنوان ۲ رشته پشتیبان در مرکز آموزش و علمی کاربردی صنعت هوانوردی فرودگاه پیام یه دانشجویان تدریس می شود.

وی با بیان اینکه از سال تاسیس این مرکز تاکنون یک هزار و ۸۰۰ نفر در آن مشغول به تحصیل شدند گفت: از این تعداد ۵۰۰ نفر فارغ التحصیل و مابقی نیز در حال تحصیل هستند.

ثناگو مطلق با اشاره به جذب ۴۰ درصدی فارغ التحصیلان این مرکز در بازار کار داخلی و خارجی اظهار داشت: با هدف حفظ سلامت دانشجویان، اساتید و کادر اداری همزمان با شیوع ویروس کرونا، آموزش و آزمون های این مرکز به صورت مجازی برگزار شده اند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو