پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آمادگی پست بانک برای تسهیل سرمایه گذاری در پیام البرز

تاریخ خبر: // کد خبر: 319314 // // //


آمادگی پست بانک برای تسهیل سرمایه گذاری در پیام البرز

مدیر عامل پست بانک ایران اعلام کرد که این مجموعه آماده تسهیل سرمایه گذاری با هدف رونق تولید و اشتغال هر چه بیشتر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز است.


آمادگی پست بانک برای تسهیل سرمایه گذاری در پیام البرز

بهزاد شیری روز دوشنبه در نشستی که با هدف انعقاد قرارد بین پست بانک و منطقه ویژه اقتصادی پیام  استان البرز برگزار شد افزود: پست بانک این آمادگی را دارد که در حوزه های ماموریتی خود از جمله گمرک، مبادلات ارزی و صادرات به ارائه خدمات در پیام بپردازد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مجموعه پیام و پست بانک هر ۲  زیر مجموعه وزارت ارتباطات هستند، فعالیت در راستای توسعه و تقویت بخش های مانند آی.تی و آی.سی.تی از چشم انداز و استراتژی های هر ۲ مجموعه است، که این مهم موجب شده تا پست بانک تمایل بیشتری برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی پیام داشته باشد.

شیری با بیان اینکه بانکداری در مناطق کمتر برخوردار و روستایی و راه اندازی بانک تخصصی در حوزه آی.تی و آی.سی.تی از مهم ترین ماموریت های پست بانک است افزود:وجود شرکت های بزرگ تولیدی در این منطقه که با وجود شرایط سخت و تحریم، فعال و در حال خدمات رسانی هستند موجب شده تا به ارائه تسهیلات به فعالان اقتصادی در پیام هر چه بیشتر علاقمند شویم.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام نیز در این نشست با اشاره به توسعه زیر ساخت ها با هدف استقرار هر چه بیشتر شرکت های تولیدی در منطقه گفت: زمینه های سرمایه گذاری معین که ضرری در آنها نیست با سود قطعی و بازار مشخص در مجموعه پیام وجود دارد.

نادر ثناگو مطلق با بیان اینکه اولویت ما خدمات دهی و نه سود است افزود: پیام مجموعه مناسبی است که با دید طرح های مشترک می توان زمینه های حضور سرمایه گذاران بیشتر را در آن که موجب رونق اشتغال و توسعه استان و منطقه می شود، ایجاد کرد.

وی با اشاره به راه اندازی مرکز مبادلات تجارت الکترونیک در منطقه ویژه اقتصادی پیام در آینده نزدیک گفت: متقاضی زیادی برای سرمایه گذاری و حضور در منطقه داریم و می توان گفت که مجموعه به یک نقطه شروع خوبی رسیده در این بین برای ارائه تسهیلات به این سرمایه گذاران و توسعه زیر ساخت ها ظرفیت خوبی برای همکاری های مشترک در پیام وجود دارد.

ثناگو مطلق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عقد تفاهم نامه مشترک با پست بانک کشور خاطر نشان کرد: تعامل و همکاری فی مابین در خصوص ارایه خدمات مالی و بانکی(ارزی و ریالی)، استفاده بهینه از ظرفیت های طرفین و تمرکز حساب های شرکت نزد پست بانک ایران موضوع این تفاهم نامه است.

وی اضافه کرد: اعطای تسهیلات به سرمایه گذاران در منطقه ویژه پیام، گشایش اعتبارات اسنادی و صدور انواع ضمانت نامه بانکی از دیگر مواردی است که در تفاهم نامه مشترک بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پست بانک ایران قید شده است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو