پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شباهت فرودگاه کیش به تاجگردون!

تاریخ خبر: // کد خبر: 319793 // // //


شباهت فرودگاه کیش به تاجگردون!

فرودگاه کیش در حالی به تازگی عنوان بین المللی را دریافت کرده که چندین سال است این نام در تابلوی این فرودگاه وجود دارد و در خبرهای سازمانی نیز از این عنوان استفاده می شده است.


شباهت فرودگاه کیش به تاجگردون!

بیش از چندین سال بود که مردم گچساران نماینده شهر خود را دکتر خطاب می‌کردند و بنرهایی هم با لقب “دکتر” در سطح شهر منتشر می‌شد. غلامرضا تاجگردون با لقب “دکتر” دوره‌های نهم و دهم را در مجلس سپری کرد. در دوره یازدهم اوضاع که بیخ پیدا کرد به یک باره گفت که مدرکم مورد تایید وزارت علوم نیست!!

چندین سال است که فرودگاه کیش به اسم یک فرودگاه “بین‌المللی” شناخته می‌شود، حتی تابلو این فرودگاه نیز پیشوند “بین‌المللی” دارد. حالا در جلسه هیئت وزیران مورخ ۵ مرداد ۹۹ فرودگاه کیش به عنوان فرودگاه بین المللی تعیین شد!

اعتبارنامه تاجگردون در مجلس دوازدهم رد شد و یکی از مواردی که نمایندگان به آن اعتراض داشتند مدرک دکترای نماینده سابق گچساران و باشت بود اما اینجا برای اخذ عنوان “بین‌المللی” یک افتخار ثبت ‌شد و کسی نمی‌پرسد چرا تا به‌حال این عنوان در تابلوی فردگاه و متن و تیتر خبرها در منطقه آزاد کیش و حتی سایت فرودگاه کیش وجود داشته است؟

چنین اتفاقی برای مونسان نیز رخ داد. بعد از چندین سال که او در کیش دکترمونسان خطاب و نوشته می‌شد، بعد از انتصابش در ریاست میراث فرهنگی و گردشگری کشور مشخص شد که هنوز مدرک دکترایش را نگرفته است!

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از صبح زاگرس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو