پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاکید استاندار سیستان و بلوچستان بر گسترش فرودگاه ها و توسعه شبکه پروازی

تاریخ خبر: // کد خبر: 319971 // // // // خبر مهم


تاکید استاندار سیستان و بلوچستان بر گسترش فرودگاه ها و توسعه شبکه پروازی

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش فراملی استان در چشم انداز آینده و قرار گرفتن در موقعیت ارتباطی با پرجمعیت ترین نقاط جهان، توسعه فرودگاه ها و گسترش شبکه پروازی استان را در راستای توسعه تجارت و ترانزیت و گردشگری، نیاز اساسی استان دانست.


تاکید استاندار سیستان و بلوچستان بر گسترش فرودگاه ها و توسعه شبکه پروازی

به نقل از روابط عمومی استانداری احمدعلی موهبتی در دیدار با عرب نژاد مدیر عامل شرکت هواپیمایی ماهان با توجه به افق تعریف شده استان از حیث موقعیت تجاری و ترانزیتی و گردشگری ملی و بین المللی، بر ضرورت توسعه زیرساخت های مسافرتی و گردشگری تاکید کرد.

وی با اشاره به نقش فراملی استان در چشم انداز آینده و همچنین سرمایه گذاری های انجام شده و در دست اقدام و قرار گرفتن در موقعیت ارتباطی با پرجمعیت ترین نقاط جهان، توسعه فرودگاه ها و گسترش شبکه پروازی استان را در راستای توسعه تجارت و ترانزیت و گردشگری، نیاز اساسی استان دانست.

استاندار سیستان وبلوچستان با توجه به اطمینان عمومی به سیستم پروازی ماهان و راندمان خوب شرکت، حضور پررنگ تر این شرکت را در استان و افزایش پروازهای این شرکت در پهنه داخل و خارج استان با نقاط مختلف را خواستار شد.

موهبتی با اشاره به گستره استان، افزایش جمعیت، توسعه فعالیت های مختلف اقتصادی و توسعه شبکه پروازی برنامه ریزی شده و فراگیر را نیاز رو به افزایش استان توصیف کرد.

مدیرعامل شرکت ماهان با استقبال از پیشنهاد استاندار، آمادگی شرکت ماهان را  برای توسعه شبکه پروازی در استان، اعلام کرد.

عرب نژاد گفت: به رغم هزینه های زیاد پرواز های داخلی در قیاس با درآمد آن، ولی سیستان و بلوچستان از اولویت های مهم شرکت است و لذا آماده ایم با همکاری استان و برنامه ریزی مناسب، برای توسعه شبکه پروازی اقدام کنیم.

عرب نژاد با بیان نظر مثبت به تاثیر افزایش پروازها و زیرساخت های هوایی در توسعه استان ، خواستار همکاری و مشارکت بانک های استان در تحقق هدف مزبور شد.

در این نشست مقرر شد با سفر معاون شرکت ماهان به استان در هفته آتی، با مطالعه و بررسی لازم و همکاری استانداری و مدیریت تخصصی استان، یک برنامه مناسب شبکه پروازی فراگیر برای استان تنظیم و اجرایی گردد.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو