پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تقدیر کاپیتان زنگنه از پرسنل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”

تاریخ خبر: // کد خبر: 320295 // // // //


تقدیر کاپیتان زنگنه از پرسنل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”

تورج دهقان زنگنه، مدیرعامل پیشین هواپیما جمهور اسلامی ایران که در جلسه پانزدهم مردادماه هیات دولت، به‌ عنوان رییس سازمان هواپیمایی کشوری منصوب گردید، طی پیامی از کلیه پرسنل این شرکت تقدیر نمود.


تقدیر کاپیتان زنگنه از پرسنل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”

تورج دهقان زنگنه، مدیرعامل پیشین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که در جلسه پانزدهم مردادماه هیات دولت، به‌ عنوان رییس سازمان هواپیمایی کشوری منصوب گردید، طی پیامی از کلیه پرسنل این شرکت تقدیر نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

خلبانان و مهمانداران عزیز، متخصصان توانمند مهندسی و تعمیرات، تلاشگران غیور خدمات فرودگاهی، زحمت‌کشان بی ادعای کیترینگ، کارشناسان زبده بازرگانی، تلاشگران حراست، فرهیختگان روابط عمومی و عزیزان در تمامی قسمت‌های “هما”

سلام علیکم

بی‌شک تمامی لحظات حضور اینجانب در “هما” و محبت و همدلی تمامی همکارانم در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” برایم به یادماندنی خواهد بود.

وحدت، یکپارچگی و تلاش شبانه‌روزی تمامی کارکنان “هما” به‌خصوص در انجام عملیات پرافتخار حج تمتع سال ۱۳۹۸ و پروازهای غرورآفرین ایام اربعین حسینی، برگ‌های زرینی بر تاریخ سراسر افتخار “هما” افزود و این افتخارات میسر نمی‌شد مگر با کمک و همیاری همه عزیزان همایی.

اینک که به خواست ایزد منان در سنگری دیگر از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مشغول به خدمت می‌شوم، تجربیات گهربار کسب نموده در کنار شما عزیزان را در جهت اعتلا و ارتقا سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان مرجع سیاست‌گذاری صنعت حمل و نقل هوایی کشور به‌کار بسته و در سایه توجهات بقیه الله العظم ارواحنا فداه، پیروی از منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و همکاری تمامی فعالان این صنعت، آینده‌ای روشن را برای کشور عزیزمان ایران رقم خواهیم زد، ان‌شاء‌الله.

تورج دهقانی‌ زنگنه

****

پیام خداحافظی جناب استادخلبان تورج دهقانی زنگنه

خلبانان گرامی هواپیمایی جمهوری
اسلامی ایران “هما”

سلام علیکم
همدلی، همراهی و همکاری شما عزیزان در مدت زمان حضورم در “هما”، اندوخته ارزشمندی است که به یادگار برده و در سنگر جدید خدمت از این کوله بار گرانقدر در جهت ارتقا صنعت هوایی استفاده خواهم نمود.
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، نه به من و شما، بلکه متعلق به تمامی ملت ایران است و ما در هر سنگری مکلف به حفظ و حراست از این سرمایه ملی هستیم.
“هما” را به شما هماییان غیور و شما را به خداوند متعال می سپارم و از ایزد منان برای همگی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات بقیه الله العظم ارواحنا فداه و پیروی از منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی، موفقیت و پیروزی مسالت می نمایم .

تورج دهقانی زنگنه

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی هما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو