پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تبریک مدیران و روابط عمومی‌های صنعت هوانوردی به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ خبر: // کد خبر: 320340 // // // // خبر مهم


پیام تبریک مدیران و روابط عمومی‌های صنعت هوانوردی به مناسبت روز خبرنگار

در هفدهم مرداد ماه سال 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسیدند. به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد. ایرلاین پرس، ضمن تبریک و پاسداشت زحمات تلاشگران و فعالان عرصه رسانه و خبر، در گزارش زیر پیام های تبریک به مناسبت روز خبرنگار که از سوی مدیران، مسئولان و روابط عمومی صنعت هوانوردی صادر شده، گردآوری نموده است.


پیام تبریک مدیران و روابط عمومی‌های صنعت هوانوردی به مناسبت روز خبرنگار

در هفدهم مرداد ماه سال 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسیدند. به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.

ایرلاین پرس، ضمن تبریک و پاسداشت زحمات تلاشگران و فعالان عرصه رسانه و خبر، در گزارش زیر پیام های تبریک به مناسبت روز خبرنگار که از سوی مدیران، مسئولان و روابط عمومی صنعت هوانوردی صادر شده، گردآوری نموده است.

پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز خبرنگار

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در پیامی، فرارسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

امسال ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۹، روز خبرنگار مصادف شده است با ماه ذی الحجه که در ذکر عظمت این روزها همین بس که دو عید بزرگ مسلمانان “عید سعیدقربان” و ” عید غدیر خم” در این ماه عزیز و بزرگ واقع شده است و واقعه غدیر خم، پیامى براى همه مسلمانان و همه دوران‌ها دارد، تا امامت علوى را سرلوحه زیستن خود قرار دهند و امّتى که پاسدار غدیر باشد، عاشوراهاى مظلومیّت و کربلاهاى خون و شهادت را شاهد نخواهد بود و ولایت در محاق غربت و تنهایى نخواهد ماند.
وجه مشترک غدیر و خبرنگاری رسالتی برای اطلاع رسانی و شفافیت و صراحت است که باید سرلوحه ای برای ولایت پذیری در این دوران سخت و پیچیده باشد.
در روزگار فعلی با شیوع ویروس منحوس کرونا، اهمیت اطلاع رسانی و مبارزه با تحریف و تحریم بیش از پیش آشکار شده است که در این روزها اصحاب رسانه نیز در خط مقدم مبارزه و ایجاد امید و آرامش قرار گرفته اند.
بر این اساس وجه نامگذاری سالروز شهادت یک خبرنگار به عنوان «روز خبرنگار» نه تنها یادآور جایگاه و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در کشورمان است بلکه می‌تواند اشاره‌ای به برخی از مشخصه‌های مشترک بین شهید و خبرنگار نیز باشد که خلوص و شجاعت از این ویژگی‌هاست؛ خلوص در جریان انعکاس خبر و شجاعت در مسیری که خبرنگار را آماده شهادت در راه آرمان‌های خود می‌کند.
۱۷ مرداد هر سال بهانه ای است برای تکریم از خبرنگارانی که همچون شهید محمود صارمی بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دهند .
شایسته می دانم با تبریک عید کمال دین، سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلام وصایت و ولایت امیر المومنین علیه السلام بر شیعیان و پیروان ولایت از همت والا و پرثمر خبرنگاران عزیز قدردانی و تشکر کنم؛ اطمینان دارم که با همراهی و همدلی آنها می توان به آینده ای روشن برای مردم و کشور عزیزمان امیدوار بود.
از ایزد منان برای شما خبرنگاران گرامی سلامتی، بهروزی و تداوم خدمت در این عرصه خطیر را مسئلت دارم.

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به مناسبت روز خبرنگار

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، متن پیام سیاوش امیرمکری به این شرح است: ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ خبرنگاران در طول تاریخ و در تمامی برهه‌های حساس، خاطرات تلخ و شیرین یک ملت را به رشته تحریر درآورده و با ثبت و نگارش وقایع، حوادث را در دل تاریخ جاودان می‌سازند. خبرنگاران طلایه داران وادی آگاهی و نیک اندیشی، راویان صدیق جامعه هستند، مجاهدانی که از جوهر جان خویش مایه گذاشته و در سپهر ایثار، ستارگانی را می‌مانند که با قلم خود جان‌های تشنه دانستن را سیراب و بذر آگاهی را در دل‌ها پراکنده می‌کنند. اینجانب در طلیعیه عید سعید غدیر ضمن تبریک روز خبرنگار فرصت را مغتنم دانسته، یاد و خاطره شهید محمود صارمی و روح حق گوی صاحبان قلم که در این روزهای کرونایی جان خود را از دست دادند را گرامی داشته و از درگاه ایزد متعال دوام توفیق با عزِّت و صحت همه خادمان صدیق را از درگاه الهی مسئلت می نمایم.

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری به مناسبت روز خبرنگار

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: خبرنگاران دغدغه ملی دارند و پیگیری مطالبات مردمند.
رضا جعفرزاده اظهارداشت: هفدهم مردادماه فرصتی است تا بار دیگر نقش تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه بر زبانها جاری شود و از پرسش گران و نام آشنایان سخن به میان آید از کسانی که رسالتشان مردمی بودن است و از قلم زدن برای منافع مردم از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
وی افزود: برهمین اساس خبرنگاران اصحاب رسانه همواره به جهت نقش بی بدیلی که نزد افکار عمومی دارند مورد اقبال قرار می گیرند.
جعفرزاده تصریح کرد: کسی نافی این ادعا نیست که هیچ طرح و برنامه ملی در جوامع به سرانجام درستی نمی رسد مگر آنکه زمینه سازی های فرهنگی آن را توسط رسانه ها که در ید توانای خبرنگاران است لحاظ شده باشد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: خبرنگاران آگاه به رسالت خویش و با ابزار قلم و تریبون های در اختیار دلسوازنه تلاش می کنند نظارت مردم بر دستگاهها را تحکیم
کنند تعهدشان در جهت خواست و انتظارات مردم است.
وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران بر ارزش های جامعه خود آگاهند و در همین مسیر اثبات کرده اند که با تحمل سختی ها و حتی تا پای جان خود ایستاده اند و شهید صارمی نمونه عالی این قدم های استوار است. لذا این روز را به تک تک خبرنگاران و طلایه داران جبهه آگاهی تبریک می گویم.

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به مناسبت روز خبرنگار

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت عزیزان اهل قلم

خبرنگاران تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و تلاش های این قشر عزیز میتواند در سلامت فرهنگی و فکری جامعه موثر واقع شود.

به راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از این روست که می توان حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی نامید و قدردان آن بود .

اینجانب ضمن ارج نهادن به یاد و خاطره شهید والا مقام عرصه رسانه “محمود صارمی” و دیگر شهدای والامقام رسانه، ١٧ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و صاحبان قلم تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با استعانت از خداوند متعال در عرصه اطلاع رسانی، شفاف سازی و امید بخشی به ملت شریف ایران همواره موفق و موید باشند. انشالله

محمد مهدی کربلایی
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به مناسبت روز خبرنگار

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام، در پیامی هفدهم مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و فرا رسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

در متن پیام دکتر نادرثناگو مطلق آمده است: هفدهم مرداد پاسداشت زبان های حقیقت جو و کسانی است که با قلم های توانا و صادق خود همواره در راه پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی قدم برداشته و با وجود تمام سختی ها در این مسیر، با تمام توان در حال حرکت هستند.

وی افزود: قلم به دستانی که در روزهایی که کشورمان مورد شدیدترین هجمه ها از سوی دشمنانی که چشم دیدن پیشرفت و آبادانی این مرز و بوم را ندارند و با به راه انداختن جنگ روانی به دنبال ضربه زدن به ما هستند، با قلم های خود آگاه سازی کرده و واقعیت ها را برای مردم نمایان می کنند.

ثناگو مطلق ضمن تقدیر از عملکرد اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران در واقع فرهیختگانی هستند که در قلب جامعه حضور داشته و به عنوان یک پل ارتباطی با وجدان بیدار و چشم بینا با هدف شفاف سازی و انعکاس مشکلات مردم به مسوولان عمل می کنند.

وی ادامه داد: بدون شک دست یابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سربلندی کشور و گام بر داشتن در راه حل مشکلات مردم بدون یاری گرفتن از مجاهدت های خبرنگاران و قلم های صادق شان امکان پذیر نیست.

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: در واقع روز خبرنگار تقدیر از کسانی است که مسوولیت پذیری را چراغ راه خود قرار داده و به عنوان دیده بانان امین جامعه سعی در زدودن کاستی ها و مشکلات از جامعه هستند.

وی ادامه داد :هفدهم مرداد را به تمام مجاهدان عرصه خبر که حرمت قلم و آگاهی را پاس داشته و به سوگندشان به قداست قلم وفادار بوده و هستند، تبریک گفته و ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدای اصحاب رسانه، تلاشتان را در جهت آگاهی سازی و اعتلای کشور عزیزمان ارج می نهیم.

در بخش پایانی پیام ثناگو مطلق آمده: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام که خدمات رسانی به مردم ،توسعه استان و منطقه را به عنوان برنامه راهبردی خود قرار داده برای رسیدن به این مهم ، امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند بهره گیری از توان اصحاب رسانه است، چرا که باور داریم رسیدن به اهداف مجموعه پیام جز با استفاده از ظرفیت مجاهدان عرصه آگاهی سازی امکان پذیر نخواهد بود.

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک مدیرکل فرودگاه‌های یزد به مناسبت روز خبرنگار

عباس محمدی مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد؛ طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام عباس محمدی به این شرح است:

روز خبرنگار فرصتی است برای تقدیر از کسانی که در جهت اعتلای شور و شعور در جامعه با تلاش بی وقفه قلم فرسایی می کنند،عزیزانی که در لباس خبرنگاری رسالت خطیر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را بر عهده گرفته اند.

اگر انگیزه‌های مالی مشوق بسیاری در انجام شغلی باشد، در خصوص ایشان چنین نیست زیرا مسیری که در آن قرار گرفته‌اند به هزار و یک علت که خود نیکوتر از من و ما می‌دانند، از پس تأمین چنین انگیزه‌ای برنمی‌ آید.

پایداری‌ شان در این مسیر که به درستی آن باورمندند تحسین‌برانگیز است.
امید که خستگی راه بر جان نازنین‌ شان نماند و تنی که چشم و گوش و دهان و دستانش چنین عاشقانه در راه فراچشم آوردن ناراستی‌ها و نشان دادن راستی‌ها می‌کوشد در اوج سلامت به راه خود ادامه دهد.

خدا را سپاس که در میهن عزیزمان از نعمت وجود خبرنگاران صادق و متعهد و حق‌جو به‌وفور بهره‌مندیم و انعکاس دلسوزانه واقعیت‌ها از سوی ایشان همواره ایران اسلامی را در مسیر توسعه و پیشرفت خود به بهترین صورت مساعدت نموده است.

اینجانب به نمایندگی از اداره کل فرودگاه های استان، فرارسیدن روز خبرنگار را به محضر تمامی خبرنگاران ارجمند و سایر اهالی محترم رسانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای ایشان مزید توفیقات را در سایه عنایت پروردگار آرزومندم.

همچنین یاد و خاطره شهدای خبرنگار، به‌ویژه شهید صارمی عزیز را گرامی داشته و برای ایشان رحمت واسعه الهی را مسألت می‌نمایم.

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک رییس سازمان هواشناسی به مناسبت روز خبرنگار

سحر تاجبخش، رییس سازمان هواشناسی و معاون وزیر راه و شهرسازی در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

“روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبهاست ، برای پاسداشت مقام والای تمامی قاصدان فرهیخته ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی جامعه، امانتداری، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه را بر دوش می کشند. خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند و به راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. روز خبرنگار تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند.
۱۷ مردادماه، روز خبرنگار را به شما دلاوران خستگی ناپذیر تبریک می گویم و از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.”

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت روز خبرنگار

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک
گفت.

در پیام محمد راستاد آمده است:

هفدهم مرداد؛ روز خبرنگار را به پیشقراولان عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
بدون تردید، نقش خبرنگاران در روزها و ماه هایی که کشورمان آماج حملات ناجوانمردانه رسانه ای و اقتصادی استکبار است، بسیار کلیدی و حیاتی به نظر می رسد.
اطمینان دارم، به فضل الهی، سازمان بنادر و دریانوردی، با همراهی خبرنگاران و رسانه های متعهد و میهن دوست، استوار و مستحکم، در خط مقدم نبرد اقتصادی و مقابله با تحریم های ظالمانه، از این مقطع زمانی حساس نیز، سربلند و سرافراز، گذر خواهد کرد.

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک مدیرعامل هواپیمایی کیش به مناسبت روز خبرنگار

به نام خدا

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

١٧ مردادماه یادآور رشادت ها و از خودگذشتگی های خبرنگاری است که جان خود را نثار پاسداری از ” قلم و وطن ” کرد. شهید محمود صارمی با تعهد و وفاداری به انجام رسالت خویش، در تاریخ جاودانه شد و همه ساله در سالگرد شهادتش که به نام روز خبرنگار نام گذاری شده است، از تلاش ها و خدمات ارزنده صاحبان قلم و خبرنگاران برای انتشار واقعیت های جامعه قدردانی می شود.

نخبگان رسانه ای با ارزش ترین فرصت را برای اطلاع رسانی به افکار عمومی در اختیار دارند و می توانند با بهره گیری از قلم و رسانه، گام های ارزنده ای برای اعتلا و پیشرفت کشور بردارند.

اینجانب از اصحاب رسانه که همواره یار و یاور دلسوز صنعت هوانوردی کشور و شرکت هواپیمایی کیش بودند، صمیمانه تشکر می کنم و از خداوند سبحان برای آنها در انجام رسالت حساس و خطیر تنویر افکار عمومی توفیق روزافزون مسئلت دارم.

فرزانه شرفبافی
نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی کیش

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی کیش به مناسبت روز خبرنگار

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز خبرنگار

بسمه‌تعالی
ن وَ اَلْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ

ارزش حرفه مقدس خبرنگاری را، سوگند خداوند به قلم و آنچه می‌نویسد، یادآور شده است و آگاهی، رهاورد تلاش بی‌وقفه خبرنگاران حقیقت‌طلبی است که نشر حقیقت و گسترش آگاهی‌های عمومی را رسالت ذاتی خود می‌دانند و رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.

۱۷ مرداد، روز خبرنگار، روز مردان و زنان بزرگی است که دانستن را حق مردم می‌دانند و متعهدانه و صادقانه برای احقاق آن، جهادی ماندگار را رقم زده‌اند.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ایران اسلامی و با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و همه خبرنگاران شهیدی که در راه رسالت خود، جان خویش را در طبق اخلاص نهاده و با خون خود، نقش مهمی در مسیر نشر راستین اخبار و آگاه‌سازی به‌هنگام مردم عزیزمان ایفا نمودند، توفیقات روزافزونتان را از درگاه احدیت خواستارم.
علیرضا برخور
سرپرست “هما”

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز خبرنگار

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی کاسپین به مناسبت روز خبرنگار

” ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ ”

مقام معظم رهبری (حفظه الله) : خبرنگاران لحظات نابودشدنی و زوال یافتنی را تثبیت و ابدی می‌کنند.

پیام مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی هواپیمایی کاسپین به مناسبت روز خبرنگار

رشد و توسعه ی فرهنگی یک جامعه در گرو آگاهی و اطلاع رسانی شفاف و دقیق به مردم است و این خبرنگاران هستند که به عنوان تصویرگران جامعه با کسب اطلاعات و اخبار موثق همسو با اخلاق حرفه ای همواره در مسیر حقیقت و نشر و گسترش آن اهتمام می ورزند و آگاهی و درستی را به افکار عمومی هدیه می کنند.

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند…

روز خبرنگار بر امیددهندگان و آگاهی بخشان فرخنده باد

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی قشم به مناسبت روز خبرنگار

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی آسمان به مناسبت روز خبرنگار

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی آتا به مناسبت روز خبرنگار

سوگند به قلم و آنچه مى ‏نویسند

۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه بالاخص روزنامه نگاران، خبرنگاران تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی ماهان به مناسبت روز خبرنگار

جان نباشد جز خبر در آزمون
هرکه را افزون خبر جانش فزون
اقتضای جان چو ای دل آگهی است
هرکه آگه تر بود جانش قوی است
مولانا

هواپیمایی ماهان روز خبرنگار را به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نموده و یاد و خاطره بزرگان عرصه آگاهی بخشی که جان در راه بقای حقیقت نهادند را گرامی می دارد.

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی کارون به مناسبت روز خبرنگار

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک روابط عمومی فرودگاه مهرآباد به مناسبت روز خبرنگار

“روز خبرنگار” یادآور زحمات و تلاش های انسان های شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می آورند.

روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه تبریک عرض می نماییم.

🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊🖊

پیام تبریک روابط عمومی فرودگاه پیام به مناسبت روز خبرنگار

منابع: با اندک تلخص و اضافات برگرفته از وزارت راه (لینک 1)، (لینک 2) / سازمان هواپیمایی / شرکت فرودگاه ها / کانال تلگرامی سازمان بنادر و دریانوردی / کانال تلگرامی هوانورد / کانال تلگرامی پیام نیوز / کانال تلگرامی کیش ایر /بیتوته / کانال تلگرامی هواپیمایی کاسپین / کانال تلگرامی هواپیمایی قشم / کانال تلگرامی هواپیمایی هما / کانال تلگرامی هواپیمایی آسمان / کانال تلگرامی فرودگاه بین المللی مهرآباد / کانال تلگرامی هواپیمایی ماهان / کانال تلگرامی هواپیمایی آتا / صفحه اینستاگرامی هواپیمایی کیش / صفحه اینستاگرامی هواپیمایی کارون / کانال تلگرامی پیام نیوز / اشکذر خبر /


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو