پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مشکل اصلی فرودگاه اردبیل یخ زدگی است

تاریخ خبر: // کد خبر: 320501 // // //


مشکل اصلی فرودگاه اردبیل یخ زدگی است

علی نیکزاد اظهار داشت: با هماهنگی هایی که به عمل آمده، هر هفته دو پرواز از طریق هواپیمایی کیش ایرلاین در مسیر اردبیل انجام خواهد شد.


مشکل اصلی فرودگاه اردبیل یخ زدگی است

علی نیکزاد  اظهار داشت:  با هماهنگی هایی که به عمل آمده، هر هفته دو پرواز از طریق هواپیمایی کیش ایرلاین در مسیر اردبیل انجام خواهد شد. وی افزود: علاوه بر این یک هواپیمایی دیگر نیز بزودی پروازهای خود را در اردبیل آغاز خواهد کرد.

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین با اشاره به جایگاه نائب رئیسی خود در مجلس، گفت: البته من سعی کرده ام مشکلات متعدد این شرکت های هواپیمایی را از طریق جایگاه نایب رئیسی خود در مجلس برطرف نمایم و در کنار آن مذاکرات متعددی برای بهره برداری از این شرکت ها برای استان اردبیل آغاز کرده ام.

وی تصریح کرد: مشکل اصلی ما در فرودگاه اردبیل یخ زدگی باند است اگر بتوانیم آن را برطرف کنیم، یک هواپیما از طریق کیش ایرلاین در فرودگاه اردبیل مستقر خواهد شد و این فرصت بزرگی در حوزه ارتباطی برای منطقه است.

 نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه که قرار بود ۲۰ مرداد به استان اردبیل انجام شود به تعویق افتاد.

وب ابراز داشت: در جلسه بسیار خوبی که در قالب مجمع نمایندگان استان با دکتر توبخت داشتیم قرار بر سفر ایشان به اردبیل بود که این سفر به دلیل همزمانی با جلسه بسیار مهم اقتصادی دولت به تعویق افتاده است.

نیکزاد افزود: طی تماسی که دکتر نوبخت با اینجانب داشتند، ضمن عذرخواهی از مردم استان مقرر شد این سفر قبل از ماه محرم انجام شود تا از ثمرات آن برای پروژه ها و برنامه های مختلف استان بهره برداری لازم به عمل آید.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت سبلان ما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو