پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بهره برداری از فرودگاه استراتژیک سقز در آینده نزدیک

تاریخ خبر: // کد خبر: 321075 // // //


بهره برداری از فرودگاه استراتژیک سقز در آینده نزدیک

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان: بهره برداری از فرودگاه استراتژیک سقز در آینده نزدیک، بهره برداری از بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی شفا و بهره برداری از سینمای سقز و پلاتوی تئاتر این شهر از دیگر پروژه‌های مهم در دست اجرا است.


بهره برداری از فرودگاه استراتژیک سقز در آینده نزدیک

بهرام نصراللهی زاده، اظهار داشت: طرح تدوین مطالعات توسعه‌ای روستاهای استان با همکاری دانشگاه کردستان در دست اجرا است که در این طرح ۱۶۷ روستای شهرستان سقز از برنامه‌های توسعه‌ای بهره مند خواهند شد.

وی با بیان اینکه خط انتقال آب و تصفیه خانه شماره دو آب شهر سقز نیز در سال جاری به بهره بر داری می‌رسد، افزود: چهار پروژه زیرساختی ورزشی نیز در این شهرستان در سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان ادامه داد: همچنین بهره برداری از فرودگاه استراتژیک سقز در آینده نزدیک، بهره برداری از بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی شفا و بهره برداری از سینمای سقز و پلاتوی تئاتر این شهر از دیگر پروژه‌های مهم در دست اجرا است.

نصراللهی زاده با بیان اینکه دانشکده پرستاری در سقز احداث می‌شود، یادآور شد: احداث اتاق تمیز بیماران سرطانی در بیمارستان امام خمینی سقز، احداث پل معلق و زیپ لاین بر روی رودخانه سقز و همچنین صدور مجوز تخصیص آب برای ۳۳۳ هکتار گلخانه در این شهرستان از سوی وزارت نیرو تا پایان سال پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: همچنین تخصیص ۲۰۵ میلیارد تومان اعتبار به پروژه کریدور شمال غرب به جنوب در سه ماهه نخست سال جاری و ایمن و بازسازی همه مدارس تخریبی و آسیب پذیر این شهرستان از دیگر طرح‌هایی است که آغاز و تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو