پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | الزام رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس

تاریخ خبر: // کد خبر: 321357 // // //


الزام رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان بندرعباس: فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در حوزه سالن‌های انتظار فرودگاه بین‌المللی بندرعباس باید رعایت شده و نظارت شود تا در هنگام سوار و پیاده شدن مسافران از هواپیما و هنگام حضور آنان در سالن انتظار این موارد نقض نشود.


الزام رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس

عزیزاله کُناری روز سه شنبه در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا این شهرستان اظهار داشت: درحال حاضر تنها راه پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا درخانه ماندن، پرهیز از ترددهای غیر ضروری و رعایت دستور کارهای بهداشتی است و مسوولان باید در حوزه فعالیت خود بر اجرای این دستورکارها نظارت داشته باشند.

وی ادامه داد: فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در حوزه سالن‌های انتظار فرودگاه بین‌المللی بندرعباس باید رعایت شده و نظارت شود تا در هنگام سوار و پیاده شدن مسافران از هواپیما و هنگام حضور آنان در سالن انتظار این موارد نقض نشود.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان بندرعباس ادامه داد: مدیریت فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ هما با جدیت بر رعایت دستورکارهای بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا مسافران و کارکنان زیرمجموعه خود نظارت داشته باشد.

اضافه کرد: راه آهن یکی دیگر از مبادی ورودی مسافر به شهر بندرعباس بوده که بایستی نکات و دستورکارهای بهداشتی پیشگیری از بیماری کرونا در سالن آن رعایت شود، تاکسی‌های خدمات دهنده در مسیر راه آهن بندرعباس نیز بایستی همچنان براساس دستورکارهای بهداشتی و راهنماییهای ستاد مقابله با بیماری کرونا به فعالیت خود ادامه دهند.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا بندرعباس خاطر نشان کرد: تاکسیرانی بندرعباس بر روند رعایت دستورکارهای بهداشتی توسط تاکسی‌های درون شهری و سوار شدن مسافران با ماسک نظارت افزونتری داشته و رانندگان این تاکسی‌ها نیز مسافران را ملزم به استفاده از ماسک کنند.

فرماندار بندرعباس بیان داشت: شهرداری این شهر بر جمع‌آوری به‌موقع پسماندهای عفونی به‌خصوص زباله‌های مطب‌ها حساسیت بیشتری داشته باشد و دهیاران و بخشداران نیز این حساسیت را در حوزه کاری خود داشته باشند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو