پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | از سرگیری‌ پروازهای فرودگاه رفسنجان / پرواز به مشهد، کیش و قشم در دستور کار

تاریخ خبر: // کد خبر: 321910 // // //


از سرگیری‌ پروازهای فرودگاه رفسنجان / پرواز به مشهد، کیش و قشم در دستور کار

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: با همکاری شرکت هواپیمایی جدید با فرودگاه رفسنجان پروازها از فرودگاه رفسنجان از سرگرفته می‌شود و حمل و نقل ناوگان هوایی رونق خواهد گرفت


از سرگیری‌ پروازهای فرودگاه رفسنجان / پرواز به مشهد، کیش و قشم در دستور کار

حجت‌الاسلام “حسین جلالی” ظهر امروز ۲۳ مردادماه در جمع خبرنگاران در خصوص از سرگیری پروازها از فرودگاه رفسنجان و احیای ناوگان هوایی این شهرستان اظهار کرد: در پی نامنظم بودن پروازهای فرودگاه رفسنجان که سبب بی اعتمادی مردم به فرودگاه و پروازها شده بود، چندین جلسه در رفسنجان با گروه پرواز، آژانس ها و فرماندار برگزار کردیم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به نزدیک بودن فرودگاه رفسنجان به کرمان هر زمان که هواپیماها خالی بود پرواز رفسنجان را کنسل می کرد که متأسفانه کنسلی های زیاد پروازهای رفسنجان موجب شد مردم از همان اول اعتمادی به این پرواز نداشته باشند و به‌دنبال پرواز پایدار و ثابتی باشند و همان اول از فرودگاه کرمان پروازشان را می گرفتند.

وی تصریح کرد: در هفته جاری چندین دیدار با مدیران شرکت‌های هواپیمایی داشتیم و نهایتا هم با مدیرعامل و سرمایه‌گذار هواپیمایی زاگرس جلسه‌ای برگزار شد و مایه خرسندی‌ است که با استقبال هواپیمایی زاگرس مواجه شدیم.

کمبود هواپیما تنها مشکل فرودگاه رفسنجان

وی با اشاره به ارتباط با فرودگاه رفسنجان و بررسی و ارزیابی پهنای باند و امکانات هندلینگ فرودگاه، افزود: قول مساعد داده شد در آینده نزدیک به تفاهم برسیم و پروازها را شروع کنیم.

جلالی اضافه کرد: امیدواریم با برطرف شدن ویروس کرونا پروازهای مشهد، قشم و کیش را داشته باشیم و بتوانیم فرودگاه را احیا و پروازها را از سر بگیریم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سرمایه گذار و مدیرعامل هواپیمایی زاگرس قول سرمایه‌گذاری سایر زمینه ها را در شهرستان رفسنجان داد و در مجموع جلسه رضایت بخشی بود که امیدواریم هرچه زودتر نتایج مذاکره با هواپیمایی زاگرس را ببنیم و مردم هم همکاری کنند تا هواپیمایی زاگرس متضرر نشود.

وی ادامه داد: با شروع همکاری شرکت هواپیمایی زاگرس، از همه ادارات، شرکت‌ها، مراکز آموزشی، بهداشتی درمانی کارخانجات و صنایع می‌خواهم سعی کنند پروازها را از فرودگاه رفسنجان انجام دهند؛ با احیای فرودگاه، فاصله کرمان و سیرجان از پیش پای مسافران برداشته می‌شود و از رفسنجان به‌ طور مستقیم به مقصد خود پرواز می‌کنند.

جلالی عنوان کرد: فعلا هفته‌ای دو روز (شنبه و چهارشنبه) پرواز از تهران انجام می‌شود در صورت استقبال مردم پروازها را بیشتر خواهیم کرد تا مردم بتوانند از این امکانات استفاده کنند ضمن اینکه از آژانس‌ها هم می‌خواهیم فعال شوند.

وی یادآور شد: از مدیران در معدن مس سرچشمه رفسنجان تقاضا می‌کنیم پرواز مهمان‌های خود را از فرودگاه رفسنجان انتخاب کنند تا شاهد رونق ناوگان هوایی رفسنجان باشیم.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا

بیشتر بخوانید:

پروژه نظارت کارگاهی بهسازی و روکش عوامل پروازی فرودگاه رفسنجان

رشد شاخص های هوانوردی در فرودگاه های کم ترافیک


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو