پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرودگاه ماهشهر باید مورد استفاده عموم مردم قرار گیرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 322354 // // // خبر مهم


فرودگاه ماهشهر باید مورد استفاده عموم مردم قرار گیرد

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: فرودگاه ماهشهر باید برای استفاده همگان باشد نه افراد خاصی از آن استفاده کنند و مردم نظاره‌گر باشند.


فرودگاه ماهشهر باید مورد استفاده عموم مردم قرار گیرد

حبیب آقاجری اظهار کرد: براساس پیگیری‌های صورت‌گرفته مقرر شد، مجموعه هلدینگ خلیج فارس در خصوص محرومیت‌زدایی در این شهرستان اقدامات بیشتری انجام دهد. همچنین مقرر شد در زمینه تخصیص سهمیه استخدام افراد بومی نیز اقدام لازم از سوی صنایع صورت گیرد.

وی افزود: تکمیل چرخه تولید و روی آوردن شرکت‌های منطقه به صنایع میان و پایین دستی از دیگر مذاکراتی بود که با مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس انجام شد، چرا که در حال حاضر مواد اولیه تولید صنایع مختلف از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به سایر نقاط کشور و جهان صادر می‌شود و مردم منطقه در زنجیره تولید نقشی ندارند.

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم از شرایط فعلی به‌شدت ناراضی هستند و می‌بایست با مدیریت صحیح و ایجاد زمینه اشتغال و تقسیم عادلانه امکانات بین مردم، اختلاف طبقاتی را از بین برد.

وی افزود: یکی دیگر از درخواست‌های این نشست استفاده از بازار منطقه جهت رفع نیازها و مایحتاج صنایع بود که باعث تزریق نقدینگی به بازار و رونق اقتصادی در شهرستان است و به تبع آن گردش اقتصادی و ایجاد اشتغال غیرمستقیم را به همراه دارد.

آقاجری با اشاره به فرودگاه بندرماهشهر گفت: در صحبت‌های انجام‌شده خواهان استفاده عموم از فرودگاه بندرماهشهر شدیم، به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود که فرودگاه و دیگر امکانات به‌صورت انحصاری در اختیار قشری خاص باشد و مردم نظاره‌گر این موضوع باشند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو