پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تحریم‌ها و ویروس کرونا وضعیت صنعت هوانوردی را سخت کرده است

تاریخ خبر: // کد خبر: 322368 // // // خبر مهم


تحریم‌ها و ویروس کرونا وضعیت صنعت هوانوردی را سخت کرده است

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در شرایطی هستیم که هم تحریم‌ها و هم ویروس کرونا وضعیت صنعت هوانوردی را سخت کرده است.


تحریم‌ها و ویروس کرونا وضعیت صنعت هوانوردی را سخت کرده است

صبح امروز جلسه مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد.در این جلسه که به همت انجمن شرکت‌های هواپیمایی و با حضور تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و علی عابدزاده رئیس سابق این سازمان برگزار شد، معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: سازمان در شرایطی که هم تحریم‌ها و هم ویروس کرونا وضعیت صنعت را سخت کرده است برای سرپا نگه داشتن صنعت حمل و نقل هوایی به عنوان مهمترین ابزار غیرقابل انکار چرخه اقتصادی کشور به هیچ وجه مضایقه نمی‌کند اما صراحتاً عرض می‌کنم صرف حمایت دستگاه نظارتی برای برون رفت از مشکلات حاد کفایت نمی‌کند، رعایت جدی قوانین و مقررات و مدیریت بایسته از مجموعه‌های تحت نظر هر کدام از مدیران راه را برای موفقیت‌های آتی تسهیل خواهد کرد.

زنگنه در ادامه با بیان اینکه راه برای رسیدن به وضعیت مطلوب طولانی است و جز اراده جمعی همه بخش‌های صنعت امکان پذیر نخواهد بود، گفت: می‌بایست این موضوع را باور کنیم که یکی از راهکارهای درست نگاه به توان داخل است و تجربه نشان داده که هر بخشی از صنعت که با این باور کار کرده است حرکت به همت خود اتکایی و خروجی بهتری داشته نگاهمان به توان داخل باشد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین توجه به شرکت‌های دانش بنیان و تقویت متخصصان داخل را تعیین کننده دانست و گفت: در دوره قبل نیز اقدامات شایسته‌ای در این خصوص صورت گرفته که لازم است تداوم یابد.

در این جلسه مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی نیز ضمن تقدیر از عابدزاده رئیس پیشین سازمان هواپیمایی کشوری به جهت همکاری های مؤثر ایشان در طول مدیریتش قدردانی و انتخاب کاپیتان زنگنه را به ریاست سازمان هواپیمایی کشوری تبریک و ابراز امیدواری کردند تا بتوانند با گام‌های استوار تحت هدایت‌های ایشان چشم اندازی روشن را برای صنعت هوایی رقم بزنند.

دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

ظهر امروز امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با کاپیتان زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دیدار کرد.

در این دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش ضمن ابراز خرسندی از انتخاب شایسته امیر زنگنه به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، تجربه و مهارت و دلسوزی ایشان را از جمله محورهای مهم حضور در این جایگاه دانست.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نیز با اذعان بر اینکه موفقیت‌های نیروی هوایی ارتش در همه زمینه‌ها مرهون راهبری‌ها و فرماندهی آن نیرو بوده، بر همکاریهای تنگاتنگ با نیرو هوایی تاکید کرد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو