پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تقویت متخصصان داخل در صنعت هواپیمایی تعیین‌کننده است

تاریخ خبر: // کد خبر: 322481 // // // // خبر مهم


تقویت متخصصان داخل در صنعت هواپیمایی تعیین‌کننده است

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: توجه به شرکت های دانش بنیان و تقویت متخصصان داخل را تعیین کننده در صنعت هواپیماییاست.


تقویت متخصصان داخل در صنعت هواپیمایی تعیین‌کننده است

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: توجه به شرکت های دانش بنیان و تقویت متخصصان داخل را تعیین کننده در صنعت هواپیمایی است.

صبح امروز جلسه مدیران عامل شرکت های هواپیمایی در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد؛ در این جلسه که به همت انجمن شرکت های هواپیمایی و با حضور کاپیتان زنگنه رئیس سازمان و مهندس علی عابدزاده رئیس سابق سازمان در سالن کنفرانس سازمان برگزار شد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: سازمان در شرایطی که هم تحریم ها و هم ویروس کرونا وضعیت صنعت را سخت کرده است برای سرپا نگه داشتن صنعت حمل و نقل هوایی به عنوان مهمترین ابزار غیرقابل انکار چرخه اقتصادی کشور به هیچ وجه مضایقه نمی کند، اما صراحتا عرض می کنم صرف حمایت دستگاه نظارتی برای برون رفت از مشکلات حاد کفایت نمی کند، رعایت جدی قوانین و مقررات و مدیریت بایسته از مجموعه های تحت نظر هر کدام از مدیران راه را برای موفقیت های آتی تسهیل خواهد کرد.

زنگنه در ادامه با بیان اینکه راه برای رسیدن به وضعیت مطلوب طولانی است و جز اراده جمعی همه بخش های صنعت امکان پذیر نخواهد بود، گفت: می بایست این موضوع را باور کنیم که یکی از راهکارهای درست نگاه به توان داخل است و تجربه نشان داده که هر بخشی  از صنعت که با این باور کار کرده است حرکت به همت خود اتکایی و خروجی بهتری داشته نگاهمان به توان داخل باشد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین توجه به شرکت های  دانش بنیان و تقویت متخصصان داخل را تعیین کننده دانست و گفت: در دوره قبل نیز اقدامات شایسته ای در این خصوص صورت گرفته که لازم است تداوم یابد.

در این جلسه مدیران عامل شرکت های هواپیمایی نیز ضمن تقدیر از مهندس عابدزاده رئیس پیشین سازمان هواپیمایی کشوری به جهت همکاریهای موثر ایشان در طول مدیریتش قدردانی و انتخاب کاپیتان زنگنه را به ریاست سازمان هواپیمایی کشوری تبریک و ابراز امیدواری کردند تا بتوانند با گام های استوار تحت هدایت های ایشان چشم اندازی روشن را برای صنعت هوایی رقم بزنند.

 


منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو