پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ادامه صنعت هوایی با الگوهای رفتاری گذشته منطقی نیست

تاریخ خبر: // کد خبر: 322561 // // // // // خبر مهم


ادامه صنعت هوایی با الگوهای رفتاری گذشته منطقی نیست

یک کارشناس هوایی با ذکر این نکته که ما دیگر نمی‌توانیم با الگوهای رفتاری قدیمی ادامه بدهیم، تصریح کرد: ما برای ادامه حیات شرکت‌های هواپیمایی و حتی سایر فعالیت‌های اقتصادی باید به دنبال الگوهای جدید با توجه به شرایط موجود باشیم.


ادامه صنعت هوایی با الگوهای رفتاری گذشته منطقی نیست

اخیراً دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفته است بانک‌های عامل به دلیل آنکه شرکت‌ها چک برگشتی دارند، از پرداخت این تسهیلات سر باز می‌زنند. سامانی در این رابطه گفته است: شرکت‌ها در دوران کرونا زیان دیده‌اند و در پرداخت حقوق کارکنان خود مشکلاتی دارند، ضمن آنکه هزینه‌هایی نظیر خدمات فرودگاهی و پارکینگ و … برای شرکت‌ها وجود دارد که برای پرداخت آن مشکل دارند.

حمید غوابش کارشناس هوایی در خصوص لزوم کمک دولت به شرکت‌های هواپیمایی عنوان می‌کند: به اعتقاد بنده دولت نمی‌تواند در این رابطه اقدام جدی انجام دهد چرا که بار مالی آثار زیان کرونا به حدی سنگین است دولت قطعاً نخواهد توانست طولانی مدت این آثار سنگین مالی را بر دوش بکشد.

او در ادامه افزود: به نظر بنده مهم‌ترین موضوع در این ارتباط مدیریت و جلوگیری از شیوع کرونا در کشور است و در نهایت با روش‌های جدیدی بیزینس های جدید را راه اندازی کنند.

این کارشناس هوایی با ذکر این نکته که ما دیگر نمی‌توانیم با الگوهای رفتاری قدیمی ادامه بدهیم، تصریح کرد: ما برای ادامه حیات شرکت‌های هواپیمایی و حتی سایر فعالیت‌های اقتصادی باید به دنبال الگوهای جدید با توجه به شرایط موجود باشیم.

غوابش اظهار داشت: اینکه فکر کنیم دولت می‌تواند ضرر و زیان سنگین ناشی از کرونا را بر دوش بکشد غیرمنطقی است.

او در پایان به کاهش درآمد پروازهای عبوری اشاره کرد و افزود: تا زمانی که شرایط فعلی در جهان به حالت عادی بازنگردد، نمی‌توان به افزایش درآمدهای حاصل از پروازهای عبوری حساب کرد؛ بازار صنعت هوایی در ابتدا لازم است به حالت گذشته بازگردد تا بتوان به روی جاذبه‌های بازار و اصلاح بازاریابی مارکتینگ فکر کنیم.


منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو