پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اطفای حریق منطقه افزر با یک بالگرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 322623 // // //


اطفای حریق منطقه افزر با یک بالگرد

با استفاده از یک فروند بالگرد، تلاش برای انتقال نیرو به منطقه “تنگ کُله” در بخش افزر از توابع شهرستان قیروکارزین با هدف اطفاء حریق، تسریع شده است.


اطفای حریق منطقه افزر با یک بالگرد

رحیم آزادی با اشاره به اینکه در حال حاضر بالگرد در منطقه حاضر است، افزود: صعب العبور بودن منطقه بروز مشکلاتی را به همراه داشت که با پرواز ۱ فروند بالگرد در محل این مشکل رفع شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر حریق در منطقه از ۳ طرف مهار شده و گروه‌های مختلف به همراه مردم محلی مشغول اطفای کامل حریق هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس تاکید کرد: با وجود استفاده از بالگرد به طور حتم آتش در مناطق صعب العبور نیز مهار خواهد شد.

 

 

به دنبال اعزام یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر، اعزام نیروها و ارسال امکانات به منطقه صعب العبور “تنگ کُله” در بخش افزر تسریع شده است.

براساس این گزارش، بالگرد هلال‌احمر که از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به منطقه افزر اعزام شده، در هر سورتی پرواز حدود ۱۰ نفر از نیروهای داوطلب را به ارتفاعات هلی‌برن کرده است.

پس از وقوع حریق روز شنبه ۲۵ مرداد و مهار آن در ارتفاعات بخش افزر، شامگاه یکشنبه ۲۷ مرداد، آتش شعله ور شد و با توجه به صعب العبور بودن منطقه و وزش باد، گسترش یافت و هم اکنون علاوه بر نیروهای سپاه، بسیج، کارکنان ادارات تابعه جهادکشاورزی و سازمان‌های مردم‌نهاد نیروهای داوطلب مردمی نیز در منطقه مشغول مهار حریق هستند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا / خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو