پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اگر در کشوری دیگر کرونا گرفتید، این استارت‌آپ شما را به خانه برمی‌گرداند

تاریخ خبر: // کد خبر: 322815 // // //


اگر در کشوری دیگر کرونا گرفتید، این استارت‌آپ شما را به خانه برمی‌گرداند

اگر شما مشکوک به ابتلا به کووید 19 باشید یا در خارج از کشور تست کرونایتان مثبت شود، دیگر قادر نخواهید بود با یک پرواز تجاری به خانه برگردید.حالا یک شرکت جدید می‌گوید می‌تواند کاری انجام دهد که دیگران نمی‌توانند یا نمی‌خواهند آن را انجام دهند. Covac Global استارت‌آپی است که خدمات بازگشت به وطن را از طریق یک برنامه عضویت افرادی که حتی جواب آزمایش کووید 19 آنها مثبت شده را تحت پوشش قرار می‌دهند


اگر در کشوری دیگر کرونا گرفتید، این استارت‌آپ شما را به خانه برمی‌گرداند

حالا که ایالات‌متحده سطح محدودیت‌ها را کاهش داده است، آمریکایی‌های بیشتری شروع به برنامه‌ریزی برای سفرهای خارجی کرده‌اند. اما این در حالی است که ناوگان بین‌المللی، همچنان از ترس آلودگی کرونا زمین‌گیر هستند. اگر شما مشکوک به ابتلا به کووید 19 باشید یا در خارج از کشور تست کرونایتان مثبت شود، دیگر قادر نخواهید بود با یک پرواز تجاری به خانه برگردید. از شما خواسته می‌شود که خود را قرنطینه کنید و در صورت نیاز به معالجه پزشک، در همان کشور باید بستری شوید. اگر این واقعیت را دوست ندارید، بیمه سنتی مسافرتی هم نمی‌تواند مشکل شما را حل کند. ده‌ها بیمه مسافرتی هزینه‌های پزشکی مرتبط با کووید 19 را برای شما در کشور مقصد پوشش می‌دهند و شمارا به نزدیک‌ترین مرکز درمان می‌برند. اما آنها شما را به نزدیک‌ترین مرکز درمانی می‌برند، که درواقع بازگشت به ایالات‌متحده نیست. هیچ خدمات حمل‌ونقلی وجود ندارد که در صورت مبتلا بودن شما به کووید 19 شما را جابه‌جا کند. حالا یک شرکت جدید می‌گوید می‌تواند کاری انجام دهد که دیگران نمی‌توانند یا نمی‌خواهند آن را انجام دهند. Covac Global استارت‌آپی است که خدمات بازگشت به وطن را از طریق یک برنامه عضویت افرادی که حتی جواب آزمایش کووید 19 آنها مثبت شده را تحت پوشش قرار می‌دهند و به کشورشان بازمی‌گردانند. فوربز گزارشی درباره این استارت‌آپ منتشر کرده است.

طبق این گزارش، عضویت فردی برای سفر 30 روزه طی یک سال 995 دلار است و ردیف‌های بالاتر قیمتی، سفرهای 60 روزه و 90 روزه را پوشش می‌دهد. عضویت برای خانواده‌ها هم امکان‌پذیر است.

راس تامپسون، مدیرعامل Covac Global می‌گوید: شرکت ما وضعیت به وجود آمده در اثر ویروس کرونا را تغییر خواهد داد. برنامه ما آرامش خاطر فراهم می‌کند که شما حتی بعد از ابتلا به کرونا می‌توانید به کشور خودتان بازگردید. تامپسون ادامه داد: اگر در باربادوس یا جمهوری دومینیکن هستید، می‌توانیم شما را تا شام به خانه برگردانیم. اگر در اروپا یا نیوزیلند هستید ممکن است بازگشت شما 24 ساعت طول بکشد. ایده شرکت این است که شما را به خانه برساند و از محیط قبلی خارج کنند قبل از اینکه احتیاج داشته باشید به بیمارستان بروید. ما می‌خواهیم کل فرایند بستری در کشور دیگر را دور بزنیم.

به گفته تامپسون شاید هزار دلار به نظر گران باشد، اما در نظر بگیرید که فرستادن هواپیمای خصوصی می‌تواند 100 تا 200 برابر گران‌تر از این تمام شود. این همان طرز فکر درباره بیمه است. اگر اتفاقی برای شما بیفتد، هزار دلار هزینه کرده‌اید و دیگر نیازی نیست 190 هزار دلار پول بدهید.

او ادامه می‌دهد: شاید در مواردی حتی کسانی 200 هزار هم داشته باشند و بخواهند از آن استفاده کنند، اما یافتن هواپیمایی که قبول کند شما را به خانه برگرداند، سخت است. خدمات استارت‌آپ Covac Global می‌تواند آرامش خاطر را به شرکت‌های بین‌المللی و سازمان‌های غیردولتی که کارمندانشان در سراسر دنیا کار می‌کنند را برگرداند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت tccim.ir


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو