پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تلاش برای برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه گرگان

تاریخ خبر: // کد خبر: 322817 // // // //


تلاش برای برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه گرگان

متانت، مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان از روند افزایشی تعداد پروازهای فرودگاه گرگان خبر داد و گفت: پیگیر برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه گرگان به مقصد استانبول و آکتائو هستیم.


تلاش برای برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه گرگان

علی متانت اظهار کرد: رایزنی‌ها و پیگیری‌ها برای افزایش پروازها از فرودگاه گرگان ادامه دارد و تلاش داریم بتوانیم پروازهای خارجی را از مقصد گرگان فعال کنیم.

وی افزود: روز گذشته (یکشنبه) دهمین جلسه پیگیری برای برقراری پروازهای گرگان- آکتائو با حضور معاون اقتصادی استاندار گلستان و اعضای اتاق بازرگانی برگزار و مقرر شد اعضای اتاق گرگان با یکی ایرلاین‌ها برای برقراری این پرواز مذاکره کنند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان ادامه داد: ما هم برای تأمین زیرساخت‌های اجرای آن اعلام آمادگی کردیم و مقرر شد در این حوزه کار کارشناسی انجام شود که امکان برقراری پروازهای توریسمی، توریسم درمانی و بازرگانی بین گرگان و آکتائو وجود دارد یا نه؟

وی تصریح کرد: همچنین جلساتی با میراث فرهنگی گلستان و آژانس‌های مسافرتی برای برقراری پروازهای گرگان- استانبول با بهره‌گیری از هواپیماهای بدنه متوسط برگزار شده و امیدواریم بتوانیم این پروازها را برقرار کنیم.

متانت با اشاره به اینکه افزایش پروازهای داخلی از فرودگاه گرگان هم در دستور کار قرار دارد، توضیح داد: در حال حاضر پروازهای گرگان به تهران، زاهدان، کیش، زابل و مشهد و برعکس برقرار است و پیگیر هستیم در آینده نزدیک پرواز گرگان – قشم و یا بندرعباس را برقرار کنیم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت بازار


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو