پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | خط پرواز باری کرج – چین در آینده برقرار می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 323037 // // // خبر مهم


خط پرواز باری کرج – چین در آینده برقرار می‌شود

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام گفت: در حال پیگیری خط پرواز باری کرج – چین به صورت جدی با هدف رفع نیاز تولیدکنندگان هستیم که به زودی محقق می‌شود.


خط پرواز باری کرج – چین در آینده برقرار می‌شود

 نادر ثناگو مطلق در حاشیه بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از فرودگاه که با هدف بررسی ظرفیت‌ها و مشکلات برگزار شد، گفت: با توجه به اینکه صنعت و به ویژه صنایع مستقر در این منطقه نیازمند دسترسی به مواد اولیه برای تولید کالا و خدمات خود هستند، به همین منظور، رایزنی برای توسعه پروازهای باری با چندین کشور از جمله امارات متحده عربی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: پرواز باری به مقصد چین را نیز به صورت جدی در حال پیگیر هستیم که به زودی محقق خواهد شد.

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به از سرگیری پروازهای باری از این فرودگاه پس از چهار ماه که به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده بود، گفت: پیش بینی‌ها این است که با توجه به نوع و حجم باری که سرمایه گذاران دارند با یک شیب خوبی طی دو ماه آینده پروازهای کارگو از این فرودگاه به حجم سال گذشته و حجم مورد نیاز سرمایه گذاران برسد.

ثناگو مطلق در ادامه با بیان اینکه پروازهای باری، مسافری و آموزشی از فرودگاه بین المللی پیام با وجود شیوع ویروس کرونا، به سرخط اولیه خود بازگشته و در حال توسعه هستند، گفت: در بخش پروازهای مسافری، با توجه به استقبال خوب مردم استان از مسیر پروازی اهواز – کرج و بالعکس، این مسیر پروازی افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام اضافه کرد: همچنین مسیرهای جدید به دیگر استان‌های کشور، با توجه به اعلام استان و مطالعاتی که در حال انجام است، طی چند ماه آینده به مسیرهای پروازی از این فرودگاه اضافه خواهد شد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو