پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی در فرودگاه بین المللی کیش

تاریخ خبر: // کد خبر: 323485 // // //


نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی در فرودگاه بین المللی کیش

اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در فرودگاه بین المللی کیش به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توسط بسیج ناحیه مقاومت سپاه کیش با جدیت تمام نظارت و کنترل می شود.


نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی در فرودگاه بین المللی کیش

علی عرب مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش با بیان این که یکی از فضاهای پر تردد جهت جا به جایی مسافرین و گردشگران به مقصدهای مختلف کشور که می تواند عامل اصلی جهت گسترش شیوع بیماری کرونا باشد به ترمینال های ورودی و خروجی فرودگاه ها اشاره داشت و گفت: در راستای ایجاد آرامش خاطر و ارتقای حفظ سلامت مسافران و گردشگران به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا میان اقشار مختلف جامعه این مهم توسط نیروهای بسیجی نظارت و کنترل می شود.

عرب با اشاره به ارتقای فرهنگ سازی در جامعه با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی را حس مسئولیت پذیری آحاد جامعه برشمرد و گفت: نیروهای بسیج ناحیه مقاومت سپاه کیش به عنوان مدافعان سلامت، نظارت دقیق نسبت به استفاده مسافران از ماسک و حفظ فاصله گذاری اجتماعی دارند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با همت نیروهای جمعیت هلال احمر کیش، مستقر در سالن ورودی فرودگاه بین المللی این منطقه غربالگری و تب سنجی مسافران انجام می شود.

مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش  نصب برچسب های راهنما با هدف حفظ فاصله گذاری اجتماعی میان مسافران در نقاط مختلف و صندلی های جا نمایی شده در سالن مسافری، ضدعفونی و گند زدایی ترمینال، ساختمان های ادرای، عملیاتی، تاسیسات و تجهیزات فرودگاهی و هوانوردی را از جمله اقدامات صورت گرفته از سوی شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش برشمرد.

شایان ذکر است، با تمهیدات اندیشیده شده و مستقر شدن نیروهای بسیج مقاومت کیش، از زمان حضور مسافر در گیت بازرسی پلیس، تا پای پرواز، ضوابط بهداشتی ابلاغ شده از سوی شورای سلامت کیش رعایت و اجرا می شود.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرآنلاین


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو