پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بهره‌برداری از المان ۳ شهید خلبان اسدآبادی در دهه فجر

تاریخ خبر: // کد خبر: 323891 // // //


بهره‌برداری از المان ۳ شهید خلبان اسدآبادی در دهه فجر

شهردار شهر اسدآباد از بهره برداری المان سه شهید خلبان این شهرستان در دهه فجر امسال خبر داد.


بهره‌برداری از المان ۳ شهید خلبان اسدآبادی در دهه فجر

علیرضا فعله گری، با اشاره به ساخت و طراحی المان سه شهید خلبان شهرستان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: ماکت هواپیما F۴ و المان و تندیس این شهدای گرانقدر در میدان آزادگان واقع در ورودی شهر اسدآباد از سمت کرمانشاه نصب خواهد شد.

وی وجود شهدای خلبان در اسدآباد را یک ظرفیت معنوی دانست و افزود: شهید سرتیپ دوم مظاهر رضاییان، سرگرد شهید رضا صادقی و سرتیپ شهید علی امجدیان سه شهید خلبان اسدآبادی در نیروی هوایی ارتش کشور بودند که نقش مهمی در دوران دفاع مقدس در نیروی هوایی ارتش ایفا کردند.

فعله گری با اشاره به همکاری حفظ آثارو نشر ارزش های دفاع مقدس و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در طرح فوق در ادامه از تکمیل المان شهدای گمنام  گردنه شهر اسدآباد و محوطه سازی طرح  در کوتاه ترین زمان ممکن خبر داد و یادآور شد: این طرح یکی از مهمترین طرح های عمرانی شهرداری شهر اسدآباد بوده که تلاش خواهیم کرد جاده سلامت و اطراف المان شهدا به موقع طراحی و اجرا شود.

وی همچنین از راه اندازی ساختمان شماره ۲ شهر اسدآباد تا پایان این دوره شوراهای اسلامی خبر داد و گفت: آتش نشانی شهر اسدآباد فاقد نردبان هیدرولیک بود که با اعتباری افزون بر ۶۰۰ میلیون تومان بالاور تلسکوپی با ۱۴ متر ارتفاع پله برقی برای هر گونه آتش سوزی آپارتمان های مرتفع خریداری شده است.

شهردار اسدآباد در ادامه احداث پارکینگ عمومی در شهر اسدآباد را یک ضرورت دانست و اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به افزایش چشمگیر خودروهای شهر اسدآباد نیاز است در مناطق پرتردد در راستای کاهش بار ترافیک، پارکینگ‌های عمومی احداث شود که در همین راستا شهرداری شهر اسدآباد از سرمایه گذاران احداث پارکینگ در این شهر حمایت می کند.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو