پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | با راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری،روند صادرات و واردات تسریع شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 324069 // // //


با راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری،روند صادرات و واردات تسریع شد

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری، امور مربوط به صادرات و واردات در پیام تسریع شده است.


با راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری،روند صادرات و واردات تسریع شد

نادر ثناگو مطلق اظهار داشت: پنجره واحد سرمایه گذاری با هدف تسهیل امور مربوط به صادرات، واردات و سرمایه گذاری وتمام مجوزهای فعالیت های خدماتی و نظارتی برای صادرکنندگان، وارد کنندگان و سرمایه گذاران در این منطقه راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه پنجره واحد از سال 94 در منطقه ایجاد شده اظهار داشت: فلسفه وجودی پنجره واحد  این بوده که دستگاه های مرتبط برای صادرات، واردات و سرمایه گذاری از جمله استاندارد، مخابرات، جهاد کشاورزی و بانک جهت ارائه خدمات به تجار و سرمایه گذاران در پیام مستقر شوند که این مهم به خوبی تحقق یافته است.

ثناگو مطلق افزود: در واقع پنجره واحد، درگاهی یکپارچه  برای متقاضیان داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری و همچنین وارد کنندگان و صادر کنندگان است که با ایجاد هماهنگی و انسجام بین دستگاه های اجرایی استان برای ، پاسخگویی متمرکز به متقاضیان و سرمایه‌گذاران  و با هدف ایجاد کسب و کار و توسعه آن، در کوتاهترین زمان ممکن ایجاد شده است.

ثناگو مطلق گفت: کاهش هزینه‌ها، صرفه جویی در زمان، سرعت بخشیدن به اظهار و ترخیص کالاها، افزایش شفافیت درآمدی و به طور کلی تسهیل در تجارت کالا  از جمله مزایای ایجاد پنجره واحد در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام است که موجب تسریع در روند سرمایه گذاری و کاهش بوروکراسی اداری برای صادرات و واردات در این منطقه شده است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو