پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برقراری مسیر پروازی مشهد- نجف و بغداد

تاریخ خبر: // کد خبر: 324435 // // // //


برقراری مسیر پروازی مشهد- نجف و بغداد

با توجه به ایام ماه محرم و در پیش بودن تاسوعا و عاشورای حسینی، مسیر پروازی نجف به مشهد و بصره با خطوط هوایی العراقیه راه اندازی شد.


برقراری مسیر پروازی مشهد- نجف و بغداد

حسن جعفری مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: سومین خط پرواز بین المللی در مسیر فرودگاه مشهد در دوران کرونا راه اندازی شد.

او افزود: با توجه به ایام حزن و اندوه سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و در پیش بودن تاسوعا و عاشورای حسینی، مسیر پروازی نجف به مشهد و بصره با خطوط هوایی العراقیه راه اندازی شد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه مشهد ادامه داد: این مسیر پروازی از روز جمعه هفتم شهریور ماه از فرودگاه بین المللی مشهد و در مسیر نجف و بصره برقرار می‌شود.جعفری بیان کرد: مسیر بغداد _ مشهد _ بغداد در روز‌های دوشنبه و چهارشنبه انجام خواهد شد که ساعت ورود ۱۲:۳۰ ظهر و ساعت خروج از فرودگاه مشهد ۱۳:۳۰ خواهد بود

او تصریح کرد: مسیر بغداد- مشهد- نجف در روز شنبه و انجام می‌شود که ساعت ورود ۱۲:۳۰ ظهر و ساعت خروج از فرودگاه مشهد ۱۳:۳۰ خواهد بود.

مدیر روابط عمومی فرودگاه مشهد تاکید کرد: همچنین مسیر بصره – مشهد – بصره در روز‌های یکشنبه و چهارشنبه انجام خواهد شد که ساعت ورود ۲۱:۳۰ و ساعت خروج از فرودگاه مشهد ۲۲:۲۰ می‌باشد.

جعفری با بیان اینکه در دوران کرونا پرواز‌های خارجی تعطیل شده بود اظهار کرد: قبل از این هواپیمایی قطر در مسیر مشهد _ دوحه و هواپیمایی کام ایر در مسیر افغانستان به مشهد راه اندازی شده بود و برقراری پرواز شرکت العراقیه، فعال شدن سومین شرکت هواپیمایی در دوران کرونا است.

او افزود: همچنین پرواز مشهد-دوشنبه” پایتخت کشورتاجیکستان” توسط شرکت کیش ایر از هفته آینده در فرودگاه بین المللی شهیدهاشمی نژاد مشهد راه اندازی و برقرار خواهد شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو