پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سختگیری فرودگاه آنتالیا در سفر حسین روحانی به روسیه

تاریخ خبر: // کد خبر: 324505 // // //


سختگیری فرودگاه آنتالیا در سفر حسین روحانی به روسیه

روحانی در فرودگاه آنتالیا ۸ ساعت توقف داشت اما مجوز پرواز به سمت مسکو را دریافت نکرد. روحانی در تهران آزمایش کرونا داده بود و به دلیل گذشت سه روز از تاریخ این آزمایش کارت پرواز برای وی صادر نشد.


سختگیری فرودگاه آنتالیا در سفر حسین روحانی به روسیه

حسین روحانی که به دلیل شیوع کرونا از اوایل اسفندماه سال گذشته مجوز ورود به روسیه را پیدا نکرده بود، سرانجام پنجشنبه شب گذشته ایران را به مقصد مسکو ترک کرد. وی ابتدا راهی دوحه شد و پس از توقفی ۸ ساعته آماده راهی آنتالیا شد.

روحانی در فرودگاه آنتالیا نیز ۸ ساعت توقف داشت اما مجوز پرواز به سمت مسکو را دریافت نکرد. روحانی در تهران آزمایش کرونا داده بود و به دلیل گذشت سه روز از تاریخ این آزمایش کارت پرواز برای وی صادر نشد.

وی در این رابطه  گفت: سه روز است که در دوحه و آنتالیا سرگردانم. برای من از سفارت روسیه در تهران استعلام گرفتند و به من گفتند که ۷۲ تا ۹۶ ساعت بعد از آزمایش PCR می‌توانم وارد مسکو شوم. ولی در فرودگاه آنتالیا اعلام شد که ۷۲ ساعت صحیح است و از تست من یک روز گذشته و به همین دلیل مجوز سفر به روسیه  داده نشد.

سرمربی ایرانی تیم ملی روسیه افزود: خوشبختانه در فرودگاه آنتالیا مکانی برای انجام آزمایش تدارک دیده شده بود که من همانجا تست دادم که جواب آن منفی بود و قرار است امروز پس از تهیه بلیت هواپیما راهی روسیه شوم.

روحانی ادامه داد: در چند ماه اخیر بیش از ۵ بار آزمایش داده و هر بار هم منفی شده است. اردوهای آماده سازی تیم ملی روسیه آغاز شده و باید هر چه سریع‌تر خود را به مکان اردوها برسانم. ما مسابقات مهمی پیش رو داریم و نمی‌خواهم زمان آماده سازی را بیش از این دست بدهیم.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو