پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها روز کارمند را تبریک گفت

تاریخ خبر: // کد خبر: 324842 // // //


معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها روز کارمند را تبریک گفت

علی شورمیج در پیامی ضمن تبریک روز کارمند، موفقیت های شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را در گرو تلاش و توانمندی نیروهای متخصص، خلاق و مسئولیت پذیری دانست که همواره می کوشند تا در سیر حرکت شرکت به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفا کنند.


معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها روز کارمند را تبریک گفت

متن پیام علی شورمیج به این شرح است:

“در نظام اسلامی، فلسفه وجودی سازمان‌ ها و نهادها و نیز بکارگیری کارمندان و کارگزاران اجرایی، خدمت‌ رسانی به مردم می باشد.

روز کارمند تجلیل از انسان‌ های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.

کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است. از این رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان بکوشیم.

موفقیت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در گرو تلاش و توانمندی نیروهای متخصص، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در سیر حرکت شرکت به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفا نمایند و بی شک هر تلاش مضاعف و انگیزه افزون، گامی بلند برای نیل به تعالی شرکت خواهد بود که کام تمامی اعضای جامعه ذینفع را شیرین خواهد نمود.”

وی در این پیام‌ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند به خدمتگزاران ایران اسلامی، از زحمات و تلاش های بی دریغ کارکنان صنعت هوانوردی و فرودگاهی کشور به خصوص کارمندان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، صمیمانه تقدیر و تشکر کرده است.

منبع: با اندکی تلخیص و ضاافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو