پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ایرلاین‌های داخلی و خارجی به آبروی آژانس‌های مسافرتی لطمه زدند

تاریخ خبر: // کد خبر: 324846 // // // // // // // // خبر مهم


ایرلاین‌های داخلی و خارجی به آبروی آژانس‌های مسافرتی لطمه زدند

انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی ایران اظهار می‌کند ایرلاین‌های داخلی و خارجی و حتی برخی از دفاتر فرصت‌طلب به آبروی آژانس ها لطمه زدند از همین رو از دادگستری استان تهران خواستار شد تا شعبه‌ای ویژه جهت رسیدگی به بدعهدی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اختصاص بدهند.


ایرلاین‌های داخلی و خارجی به آبروی آژانس‌های مسافرتی لطمه زدند

انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی ایران اظهار می‌کند ایرلاین‌های داخلی و خارجی و حتی برخی از  دفاتر فرصت‌طلب به آبروی آژانس ها لطمه زدند از همین رو از دادگستری استان تهران خواستار شد تا شعبه‌ای ویژه جهت رسیدگی به بدعهدی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اختصاص بدهند.

انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی ایران در نامه ای به دادگستری استان تهران عنوان کرده است: دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی قبل از شیوع بیماری کرونا دچار بدعهدی‌های شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی و به تبع آن برخی از دفاتر فرصت‌طلب و سودجو در استرداد وجوه بلیت بوده است که باعث خدشه‌دار شدن آبروی دفاتر شریف و زحمتکش در سراسر کشور شده که در نهایت نارضایتی مردم را در پی داشته است.

این انجمن در ادامه از تشکیل «شورای صیانت از حقوق دفاتر» خبر داده و گفته است: این شورا به بدهکاری های شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی و همچنین دفاتر خدمات مسافرتی ورود کرد و مهلت‌هایی را جهت تسویه حساب وجوه مردم به آنها تعیین کرد.

این انجمن از پایان مهلت این شورا اشاره کرده است که برخی از ایرلاین ها به آن ترتیب اثر نداده‌اند و از همین رو دادگستری استان تهران خواستار شد تا شعبه ای ویژه جهت رسیدگی به بدعهدی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اختصاص بدهند.

ایرلاین بدهکار


منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو