پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تکمیل فرودگاه بین‌المللی چابهار روند جذب گردشگر و سرمایه‌گذار را تسهیل می‌کند

تاریخ خبر: // کد خبر: 324890 // // //


تکمیل فرودگاه بین‌المللی چابهار روند جذب گردشگر و سرمایه‌گذار را تسهیل می‌کند

استاندار سیستان وبلوچستان گفت: تکمیل فرودگاه بین المللی چابهار در محدوده منطقه آزاد جذب گردشگر و سرمایه‌گذار را تسهیل می‌کند.


تکمیل فرودگاه بین‌المللی چابهار روند جذب گردشگر و سرمایه‌گذار را تسهیل می‌کند

احمدعلی موهبتی  در بازدید از منطقه آزاد چابهار و در نشست با مدیرعامل این سازمان اظهارداشت: منطقه آزاد چابهار در سال‌های اخیر با مدیران خوب بومی و اجرای پروژه‌های مختلف توانسته رضایت مردم را جلب کند و زمانی مردم این منطقه را عامل تمام مشکلات می‌دانستند ولی هم‌اینک این نگاه عوض شده است.

وی گفت: سرمایه گذاری در فولاد، پتروشیمی و طرح‌های مختلف گاز و راه آهن می‌تواند اشتغال و توسعه را به همراه داشته باشد و در آینده نزدیک فرودگاه بین المللی چابهار نیز تکمیل می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: انجام کار علمی و براساس سند و آمایش توسعه را به دنبال دارد و در آینده نیز خیلی از طرح‌ها تکمیل و بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه حوزه آموزشی و نیروی انسانی باید مورد توجه قرار گیرد، افزود:توسعه باید انسان محور باشد تا مردم محلی هم از آن بهره‌مند شوند.

موهبتی اظهارداشت: فعالیت‌های خیران در سطح استان سیستان وبلوچستان ۲۵ برابر شده و این خود به توسعه نیروی انسانی کمک می‌کند.

وی ادامه داد: ۲۲۸ هزار مترمربع فضای آموزشی با کمک خیران در سیستان و بلوچستان در حال ساخت است و می تواند بخشی از مسائل و مشکلات کمبود کلاس را حل کند.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: انتشار اخبار خوب، سرمایه گذاری در استان را بیشتر می‌کند و نیاز است رسانه‌ها به مقوله جذب سرمایه گذار بیشتر توجه کنند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرآنلاین


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو