پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | امیرمکری، خواستار حفظ فرهنگ ایثار و ارتقای شان ایثارگر شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 325375 // // //


امیرمکری، خواستار حفظ فرهنگ ایثار و ارتقای شان ایثارگر شد

مامی ایثارگران بایستی از حق و حقوق قانون جامع ایثارگران برخوردار شوند و طبق قانون جامع ایثارگران و قانون برنامه ششم توسعه، هر گونه حقی که برای ایثارگر وجود داشته باشد، باید در دستور کار مدیران شرکت قرار گیرد.


امیرمکری، خواستار حفظ فرهنگ ایثار و ارتقای شان ایثارگر شد

تمامی ایثارگران بایستی از حق و حقوق قانون جامع ایثارگران برخوردار شوند و طبق قانون جامع ایثارگران و قانون برنامه ششم توسعه، هر گونه حقی که برای ایثارگر وجود داشته باشد، باید در دستور کار مدیران شرکت قرار گیرد.
سیاوش امیرمکری در نشستی با مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و نمایندگان ایثارگران فرودگاهی، ضمن ابراز خرسندی از خدمات ارائه شده شرکت به ایثارگران، آنان را سرمایه های کشور دانست.
وی افزود: آزادی و استقلال میهن اسلامی مرهون مجاهدت های شهدای معظم، جانبازان، آزادگان سرافراز و صبر و شکیبایی خانواده های شهدا بوده است.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها ادامه داد: تمامی ایثارگران بایستی از حق و حقوق قانون جامع ایثارگران برخوردار شوند و طبق قانون جامع ایثارگران و قانون برنامه ششم توسعه، هر گونه حقی که برای ایثارگر وجود داشته باشد، باید در دستور کار مدیران شرکت قرار گیرد.
وی خطاب به مشاور خود در امور ایثارگران و نمایندگان اقشار ایثارگر خواستار حفظ فرهنگ ایثار و ارتقای شان ایثارگر از طریق گفتار و کردار ایثارگران شد.
وی اعلام داشت: ایثارگران با عمل خویش در هر پست و جایگاهی نسبت به حفظ شان ایثارگری خود مسئول هستند.
در ادامه این نشست، رضا فرهبد مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران گزارش عملکرد سال گذشته را ارائه کرد. در این نشست که با حضور نمایندگان اقشار ایثارگر از جمله ابراهیمی نماینده جانبازان حالت اشتغال، صفویه نماینده جانبازان، روزگر نماینده رزمندگان، نرمانی نماینده فرزندان شهید و شهریاری نماینده آزادگان شرکت فرودگاه ها برگزار شد، از مدیرعامل شرکت به جهت پرداخت 25 درصد اضافه بر وام کارمندان به ایثارگران ، اعمال مدرک تحصیلی از تاریخ اخذ مدرک، دیدار مستقیم مدیرعامل با خانواده های معظم شهید فرودگاهی و اختصاص وام 30 میلیون تومانی به خانواده های شهید فرودگاهی و اختصاص دفتری برای مراجعه ایثارگران در طبقه دو شمالی تقدیر و تشکر شد.
فرهبد با اشاره به برنامه های آتی امور ایثارگران، گفت: انتصاب مسئولان امور ایثارگر فرودگاه از طریق انتخاب خود ایثارگران در جهت دسترسی آسان و اطمینان بخش، پرداخت صد در صدی هزینه های درمانی ایثارگران توسط بیمه، شناسایی ایثارگر نخبه و برگزاری همایش ایثارگران جهت ارتقای سرمایه های انسانی و معرفی مدیران آینده شرکت از جمله برنامه های آینده این دفتر است. در پایان نشست نمایندگان اقشار ایثارگر در خصوص خدمات ارائه شده، تقدیر و تشکر کرده و خواستار استمرار این خدمات به جامع ایثارگر شدند. گفتنی است؛ سال گذشته دفتر ایثارگران در وزارت راه و شهرسازی در ارائه خدمات به ایثارگران مقام نخست را کسب کرده که مورد تقدیر مشاور وزیر در امور ایثارگران نیز قرار گرفته است.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو