پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مسیر هوایی چابهار – گرگان، عامل توسعه قطب اقتصادی کشور

تاریخ خبر: // کد خبر: 325386 // // //


مسیر هوایی چابهار – گرگان، عامل توسعه قطب اقتصادی کشور

علی جزینی زاده گفت: پرواز چابهار-گرگان -چابهار از 15 شهریورماه برقرار می شود و مجوز برقراری دو پرواز دیگر نیز صادر شده است.


مسیر هوایی چابهار – گرگان، عامل توسعه قطب اقتصادی کشور

علی جزینی زاده مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان بیان کرد: پرواز چابهار-گرگان -چابهار توسط شرکت هواپیمایی معراج از 15 شهریور برقرار می شود.

وی بیان کرد: این پرواز در روزهای شنبه هر هفته انجام می شود و ساعت خروج پرواز چابهار – گرگان 12:15 و ساعت ورود 14:30 است، همچنین پرواز ساعت خروج گرگان – چابهار 15:30 و ساعت ورود  17:45 خواهد بود و کریدور شمال به جنوب توسعه قطب اقتصادی کشور را در بر دارد.

به گفته این مقام مسئول، سازمان هواپیمایی کشوری مجوز برقراری پرواز مسیرهای تهران – زاهدان – اصفهان و بالعکس و گرگان – زابل – گرگان توسط شرکت هواپیمایی آسمان را در روزهای پنجشنبه صادر کرد و به دنبال برقراری ارتباط سیستان و بلوچستان با آذربایجان شرقی هستیم.

مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با شیوع کرونا پروازهای فرودگاه های استان هم دچار محدودیت شد، در سال گذشته و پیش از انتشار این ویروس در هفته ۱۱۵ سورتی پرواز انجام می شد که با توجه به انتشار کووید 19 و اعمال محدودیت ها و دستور استاندار سیستان و بلوچستان تعداد پروازها به 25 سورتی کاهش پیدا کرد.

به گفته این مقام مسئول، بعد از مدتی با کاهش محدودیت های کرونایی، افزایش پرواز در دستور کار قرار گرفت و در این میان پروازها در مسیرهای زاهدان- کرمان، زاهدان‌- مشهد، زاهدان- تهران، زاهدان – چابهار و زاهدان – شیراز دوباره برقرار و افزایش یافت.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دانا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو