پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پروازهای مسیر دبی- لار – دبی دوباره برقرار شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 325457 // // // //


پروازهای مسیر دبی- لار – دبی دوباره برقرار شد

مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان گفت: پروازهای مسیر دبی- لار – دبی از طریق شرکت هواپیمایی فلای دبی که از بیش از یک ماه تعطیل شده بود، با تلاش و پیگیری مسئولان اجرایی شهرستان لارستان دوباره برقرار شد.


پروازهای مسیر دبی- لار – دبی دوباره برقرار شد

امین الله صولتی اظهار داشت:  هم اینک نیز فروش برای رزرو این پرواز در حال انجام است. وی ادامه داد: تمام مسافران  پس از انجام مراحل مربوط به رعایت موارد بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا می توانند از این مسیر پروازی بهره مند شوند.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان همچنین گفت: مسیر پروازی  قشم ایر بر اساس برنامه تابستانی، روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته درمسیر تهران – لار – دبی – لار – تهران برقرار است و شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز با توجه به نیازمردم منطقه علاوه بر انجام ۳ پرواز تهران- لار، اقدام به برقراری چند پرواز فوق العاده درمسیر دبی – لار – دبی کرده است  که این پروازها فعلا بصورت روزانه یک پرواز درمسیر مذکور برقراراست.

مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان ادامه داد: هم اینک در طول هفته ۵ پرواز داخلی درمسیر تهران و۱۰پرواز خارجی  به مقصد دبی از این فرودگاه انجام می شود.

وی بیان کرد:‌پیگیری های لازم  برای برقراری مجدد پروازهای مسیر قطر،کویت،شارجه و عمان که پیش ازکرونا از این فرودگاه برقرار بود نیز درحال انجام است.

احداث فرودگاه لارستان به سال ۱۳۳۹ و همزمان با وقوع زلزله ۶.۷ ریشتری در این منطقه باز می گردد و هدف مهم این فرودگاه در آن زمان کمک رسانی و امداد رسانی به مردم زلزله زده بود که پس از آن باتوجه به کسب وکار اکثرمردم منطقه درکشورهای حوزه خلیج فارس این فرودگاه به سرعت مسیر توسعه را طی کرد.

فرودگاه بین المللی لارستان با پوشش ۸۰ درصد از پروازهای خارجی و۲۰درصد پروازهای داخلی یکی از مهمترین فرودگاه های کشورمحسوب می شود و سایت رادار RCAG،که پوشش راداری، نظارتی و فرکانسی پروازهای منطقه جنوب کشور تا تنگه هرمز را در برمی گیرد زیر نظر این فرودگاه قرار دارد.

شهرستان لارستان به مرکزیت لار از شهرستان های جنوبی فارس با جمعیتی حدود ۲۳۰ هزار نفر ، در فاصله حدود ۳۸۰ کیلومتری شیراز واقع است.

منبع : ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو