پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرودگاه یاسوج باز هم تعطیل شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 325872 // // //


فرودگاه یاسوج باز هم تعطیل شد

مهرماه سال گذشته بود که استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبری را منتشر کرد که در آن از دستور رئیس جمهور برای افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج خبر داده بود. حالا نه تنها افزایش پروازی رخ نداد که الان همان پرواز ۲ روز در هفته نیز توسط ماهان به دلایلی به قول فرودگاه یاسوج مشکلات تأمین قطعه ملغی شده است و با نگاهی به سایت های خرید بلیط برای مدت های طولانی خبری از پرواز در فرودگاه یاسوج نیست.


فرودگاه یاسوج باز هم تعطیل شد

مهرماه سال گذشته بود که استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبری را منتشر کرد که در آن از دستور رئیس جمهور برای افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج خبر داده بود.

در آن خبر این موفقیت بزرگ! را مرهون پیگیری ویژه استاندار و دیدار حضور با روحانی دانسته بودند.

سپس استاندار نیز در بازدید از فرودگاه یاسوج علاوه بر لزوم افزایش پروازهای تهران، پیشنهاد برقراری پروازهای مشهد را نیز داد!

مشاهده خبر روابط عمومی استانداری:

در این مدت اما تنها شاهد پرواز ۲ روز در هفته ماهان بودیم که البته گلایه هایی از زمان پرواز آن نیز وجود داشت.

حالا نه تنها افزایش پروازی رخ نداد که الان همان پرواز ۲ روز در هفته نیز توسط ماهان به دلایلی به قول فرودگاه یاسوج مشکلات تأمین قطعه ملغی شده است و با نگاهی به سایت های خرید بلیط برای مدت های طولانی خبری از پرواز در فرودگاه یاسوج نیست.

با این وجود اما شاهد فعال بودن فرودگاه گچساران و برقراری پروازهای آن هستیم، این شهرستان نه مرکز استان است و اکنون نماینده ای هم ندارد.

در زمان موسی خادمی با وجود استقبال کم مردم اما شرکت مسافربری آسمان ملزم به پرواز روزانه به یاسوج بود تا در نهایت استمرار این پروژه‌ها موجب استقبال زیاد و پز شدن هواپیما می شد.

در چند سال اخیر اما بی نظمی و قطعی مکرر در جریان پروازها موجب بی رغبتی و استقبال کمتر مردم نیز شده است اما با همین وجود هم شاهد رونق گرفتن پروازهای ماهان بودیم اگرچه ساعات خوبی هم برای پرواز انتخاب نشده بود.

برقراری مستمر پروازها یکی از خواسته های جدی مردم است که می طلبد با انرژی بیشتری دنبال شود چرا که در این شرایط کرونایی مسافرت به شیراز خود داستانی است، انتظار تلاش در این زمینه خصوصاً از نماینده مرکز استان که خود از مسافران همین پرواز بود جدی تر است.

این سقوط تلخ و فراموش نشدنی هواپیما در هر کدام از استان های کشور رخ داده بود حالا با تلاش مسئولان و نمایندگان آن شاهد گرفتن امتیازات ویژه برای مرکز فرودگاهی آن شهر بودیم.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از بویرنیوز


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو