پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | امدادرسانی به 50 کرمانشاهی در تعطیلات اخیر/ 3 نفر غرق شدند

تاریخ خبر: // کد خبر: 326331 // // //


امدادرسانی به 50 کرمانشاهی در تعطیلات اخیر/ 3 نفر غرق شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از امدادرسانی به بیش از 50 حادثه‌دیده در تعطیلات چند روز گذشته در کرمانشاه خبر داد.


امدادرسانی به 50 کرمانشاهی در تعطیلات اخیر/ 3 نفر غرق شدند

عادل شفیعی با اشاره به آماده باش نیروهای هلال احمر در تعطیلات چند روز اخیر و بالا رفتن آمار سفرها، گفت: از پنجم تا نهم شهریور، 17 مورد حادثه در استان رخ داد که در جریان این حوادث به بیش از 50 نفر امدادرسانی کردیم.

وی ادامه داد: از این تعداد یازده حادثه رانندگی جاده‌ای بود که 27 نفر در این تصادفات دچار حادثه شدند و یازده نفر از آنها را به مراکز درمانی انتقال دادیم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به وجود سه حادثه غرق شدگی در آب‌های استان، یادآور شد: این حوادث در سد جامیشان سنقر و همچنین رودخانه‌ای در روستای ثلاث باباجانی رخ داد که دو نفر از غرق شدگان فوتی بودند و یک نفر نجات پیدا کرد.

شفیعی خاطرنشان کرد: همچنین از 17 حادثه‌ای که داشتیم، سه مورد حوادث کوهستان در کوه‌های طاقبستان و پرآو بود که به 21 نفر نیز در این بخش امدادرسانی داشتیم.

وی همچنین از انجام یک سورتی پرواز بالگرد امداد و نجات هلال احمر استان کرمانشاه به کوه‌های الشتر استان لرستان برای حادثه کوهستان هم خبر داد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از همکاری 19 تیم عملیاتی با 69 نفر نیرو و 16 دستگاه آمبولانس در این حوادث هم یاد کرد و ادامه داد: مدت زمان رسیدن ما سر صحنه حوادث جاده‌ای در این عملیات‌ها 10 دقیقه بود.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو