پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام امیرمکری در تجلیل از اسرا و مفقودان

تاریخ خبر: // کد خبر: 326386 // // //


پیام امیرمکری در تجلیل از اسرا و مفقودان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی فرارسیدن 10 شهریور سالروز تجلیل از اسرا و مفقودین را تبریک گفت.


پیام امیرمکری در تجلیل از اسرا و مفقودان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی فرارسیدن 10 شهریور سالروز تجلیل از اسرا و مفقودین را تبریک گفت. سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: «در کشور ایران اسلامی هیچ چیز شایسته تر از آن نیست که یاد و نام گرامی شهیدان و فداکاران راه خدا را بزرگ بداریم، آنان که به عهد و پیمان خود با خدا و با امام عزیز وفا کردند و هستی خود را به میدان آورده، صادقانه از حریم اسلام و نظام اسلامی دفاع نمودند. جانبازان عزیز که سلامت خود را فدا کرده اند و اسیران آزاده و سربلندی که سالیانی از عمر گرانقیمت خود را مایه گذاشته و خانواده های آنان که انواع رنج ها را در راه خدا به جان خریده اند، همگی در صفوف مقدم این جایگاه ارزشی، و پشت سر شهیدان والامقام ما قرار دارند.»

امیرمکری افزوده است: « این فداکاری های بزرگ در کنار حضور مستمر رزمندگان ملت ما در جبهه های گوناگون کارزار انقلابی، توانسته است اسلام را سربلند و دست بیگانگان را از میهن کوتاه و ایران را بلند آوازه و آبرومند سازد.

از خداوند متعال علو درجات و شادی روح شهیدان عزیز، امام شهیدان (قدس سره) و همچنین شفای جانبازان و عزتمندی اسیران و بازگشت همه مفقودالاثرها را مسئلت می نمایم .»

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو