پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | لغو موقت تعطیلی فرودگاه بندرماهشهر + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 327368 // // // خبر مهم


لغو موقت تعطیلی فرودگاه بندرماهشهر + فیلم

فرودگاه بندر ماهشهر که از دیشب از سوی وزیر راه تعطیل گشت، موقتا بازگشایی شد.


لغو موقت تعطیلی فرودگاه بندرماهشهر + فیلم

مدیرعامل عملیات غیرصنعتی بندر ماهشهر گفت: پیش از این بر اساس ابلاغیه صادر شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر تعطیلی فرودگاه شهرستان بندرماهشهر ، در تاریخ پنجشنبه ۱۳ شهریورماه ، تمامی پرواز‌های فرودگاه این شهر در مسیر‌های تهران – ماهشهر – مشهد و بالعکس در این روز لغو شده بود.
محسن آتش‌زمزم افزود: روزانه ۴ پرواز رفت و برگشت از این فرودگاه انجام می‌شود و هم اکنون با پیگیری انجام شده ، پروازهای فرودگاه بندر ماهشهر برقرار است.
حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص گفت: فرودگاه بندر ماهشهر که از دیشب و بر اساس ابلاغیه سازمان هوایی کشور تعطیل شده بود، مجددا بازگشایی شد.

او افزود: بر اساس این ابلاغیه تمامی پرواز‌های فرودگاه ماهشهر به مقصد، تهران و مشهد و بالعکس در تاریخ پنجشنبه ۱۳ شهریور ماه لغو شدند که این مسئله موجب ایجاد تنش و سرگردانی مسافران در فرودگاه مشهد، تهران و بندر ماهشهر شده بود، ضمن آنکه بخش صنعت نیز از این تصمیم تاثیر پذیرفت.

آقاجری بیان کرد: برای پگیری موضوع با وزیر راه صحبت شد و قرار گشت پروازهای فرورگاه به حالت قبل بازگشته و سازمان منطقه ویژه و سازمان هواپیمایی کشور جهت رفع مشکلات فرودگاه اقدام نمایند.

منابع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما / باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین