پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اعزام بالگرد اورژانس هوایی برای امدادرسانی به مجروان حادثه واژگونی اتوبوس در آزادراه کرج

تاریخ خبر: // کد خبر: 327705 // // //


اعزام بالگرد اورژانس هوایی برای امدادرسانی به مجروان حادثه واژگونی اتوبوس در آزادراه کرج

رئیس اورژانس استان البرز از وقوع حادثه واژگونی اتوبوس در آزادراه کرج خبر داد که ۲۵ مصدوم و دو فوتی برجا گذاشته است. وی گفت: بلافاصله یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، بالگرد اورژانس هوایی و شش دستگاه آمبولانس و در ادامه به علت تعداد بالای مصدومین، سه آمبولانس دیگر اورژانس به این تعداد اضافه شدند.


اعزام بالگرد اورژانس هوایی برای امدادرسانی به مجروان حادثه واژگونی اتوبوس در آزادراه کرج

دکتر مهرداد بابایی گفت: ساعت ۷ صبح امروز چهاردهم شهریور ماه واژگونی یک دستگاه اتوبوس که از مبدا تبریز به تهران در حرکت بوده، به اورژانس استان البرز اعلام شد.

وی گفت: بلافاصله یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، بالگرد اورژانس هوایی و شش دستگاه آمبولانس و در ادامه به علت تعداد بالای مصدومین، سه آمبولانس دیگر اورژانس به این تعداد اضافه شدند.

رئیس اورژانس استان البرز افزود: این حادثه در مجموع ۲۵ مصدوم و دو فوتی (یک خانم ۶۳ ساله و یک آقا حدود ۴۵ ساله) داشت.

دکتر بابایی همچنین اضافه کرد: بالگرد اورژانس هوایی استان طی سه سورتی پرواز، در مجموع هفت بیمار را به مراکز درمانی انتقال داد (پنج مصدوم از محل حادثه به پد بیمارستان امام جعفر صادق و دو مصدوم از بیمارستان امام جعفر صادق به پد مرکز اورژانس منتقل شدند.

وی گفت: اتوبوس آمبولانس نیز تعدادی مصدوم را به بیمارستان مدنی منتقل کرد. مصدومین توسط آمبولانس‌های اورژانس البرز به بیمارستان‌های البرز و مدنی و امام جعفر صادق انتقال داده شده و یا در محل درمان شدند.

گفتنی است؛ عوامل نیروی انتظامی، پلیس راهور، هلال احمر و آتش نشانی و راهداری ضمن حضور به موقع همکاری و کمک شایانی در تأمین امنیت و رهاسازی مصدومین و جمع آوری صحنه به اورژانس البرز کردند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو