پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | درگیری فیزیکی هواداران استقلال با بازیکنان در فرودگاه (ویدیو)

تاریخ خبر: // کد خبر: 327755 // // //


درگیری فیزیکی هواداران استقلال با بازیکنان در فرودگاه (ویدیو)

چند بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از شکست در فینال جام حذفی در فرودگاه مهرآباد با هواداران تیم‌شان درگیری فیزیکی پیدا کردند.


درگیری فیزیکی هواداران استقلال با بازیکنان در فرودگاه (ویدیو)

بازیکنان استقلال پس از شکست برابر تراکتور در فینال جام حذفی عازم فرودگاه مشهد شدند تا به تهران بازگردند. در ادامه و در فرودگاه مهراباد تهران برخی هواداران که در فرودگاه حضور داشتند به محض دیدن چند بازیکن استقلال به آنها اعتراض کردند.

اعتراض این عده، واکنش چند بازیکن استقلال را در پی داشت و طرفین در فرودگاه به درگیری فیزیکی پرداختند و به شدت با هم درگیر شدند. در نهایت با مداخله افراد دیگر و نیروی انتظامی، درگیری به پایان رسید.

همچنین فرهاد مجیدی در فرودگاه با اعضای تیم خداحافظی کرد. باشگاه استقلال شب گذشته به صورت رسمی پایان همکاری با مجیدی و آغاز مذاکره برای بازگشت استراماچونی را اعلام کرد.

زمانی که فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال قصد خروج از فرودگاه مهرآباد را داشت، یک نفر که خودش را هوادار استقلال معرفی می‌کرد، جملاتی به فرهاد مجیدی، سرمربی آبی‌پوشان گفت که باعث ناراحتی او، فرزاد برادرش و چند بازیکن استقلال شد.

این هوادار در ادامه با همراهی یکی دو نفر دیگر به فرشید اسماعیلی هم حمله کردند که بازیکنانی چون روزبه چشمی، داریوش شجاعیان و … برای جلوگیری از درگیری‌ها وارد عمل شدند. در واقع در بطن درگیری‌ها؛ این هوادار در بیشتر ماجراها حضور داشت و باعث بسیاری از درگیری‌ها شد. رفتار این هوادار با واکنش تند و زشت چند بازیکن استقلال روبرو شد و برخی بازیکنان به درگیری فیزیکی با وی پرداختند. در هر صورت هر چند رفتار برخی هواداران فوتبال قابل قبول نیست اما این موضوع چیزی از زشتی‌ حرکت چند بازیکن استقلال کم نمی‌کند. بازیکنانی که بعضا برخی از آنها مورد توجه بخشی از جامعه هستند و شاید عده‌ای، آنها را حتی به چشم الگو نگاه کنند. چنین رفتارهای زشت و زننده‌ای در هیچ حالتی از هیچ فرد و گروهی قابل قبول نیست.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ( لینک 1 ) ؛ ( لینک2 ) / خبرگزاری ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو