پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | منطقه ویژه اقتصادی پیام موتور محرکه توسعه البرز قرار گیرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 327873 // // //


منطقه ویژه اقتصادی پیام موتور محرکه توسعه البرز قرار گیرد

استاندار البرز با اشاره به ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: این منطقه می تواند موتور محرکه توسعه و پیشرفت استان البرز باشد.


منطقه ویژه اقتصادی پیام موتور محرکه توسعه البرز قرار گیرد

عزیزاله شهبازی روز شنبه در بازدید از یک واحد تولید کننده لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با بیان اینکه این منطقه  می تواند موتور محرکه توسعه و پیشرفت استان البرز باشد، افزود: بر این اساس می تواند در راستای کمک به شکوفایی اقتصاد کشور و ایفای نقش بر روند فعالیت های اقتصادی پایتخت موثر باشد.
وی با اشاره به راه اندازی واحد تولید کننده لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: در شرایط تحریمی که دشمنان تنگناهای زیادی برای ما ایجاد کردند، چنین واحدهایی می توانند راهگشا و نیاز کشور  را در کالاهایی که عمدتا وارداتی هم بودند، تامین کند.
وی افزود: اعتباری بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان برای راه اندازی این واحد صرف شده  و در این شرایط شیوع کرونا با توجه به نیاز مردم با تعداد ۳۰۰ نفر پرسنل آموزش دیده و تولید روزانه ۵۰۰ دستگاه ماشین لباسشویی و همین مقدار نیز یخچال با فناوری های روز دنیا فعالیت می کند.
استاندار البرز اضافه کرد: اکنون محصولات این واحد بیش از ۲۵ درصد نیاز بازار را تامین می کند و در فازهای بعدی خط تولید کولر گازی را نیز راه اندازی خواهد کرد.
وی گفت: مشکل این واحد در خصوص تامین برق است که امید است پس از این بازدید با پیگیری جدی برای رفع این نیاز اقدامات لازم صورت گیرد.
شهبازی گفت: مقرر شده که روز پنجشنبه، بیستم شهریور این واحد به عنوان هدیه ای از سوی بخش خصوصی به مردم به صورت رسمی با حضور رییس جمهوری افتتاح شود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو