پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | (ویدئو) هواخوری مسافر روی بال هواپیما برای فرار از گرما!

تاریخ خبر: // کد خبر: 327954 // // //


(ویدئو) هواخوری مسافر روی بال هواپیما برای فرار از گرما!

یک مسافر خطوط بین المللی اوکراین به دلیل باز کردن در خروج اضطراری و رفتن روی بال هواپیما باید جریمه سنگین مالی پرداخت کند.


(ویدئو) هواخوری مسافر روی بال هواپیما برای فرار از گرما!

برای فرار از گرما، یک زن سرنشین هواپیما بلافاصله پس از فرود در خروج اضطراری را باز کرد و روی بال هواپیما به هواخوری پرداخت. این زن که در گزارش‌ها به نامش اشاره نشده سرنشین یک هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ خطوط بین‌المللی اوکراین بود که از آنتالیا در ترکیه به کی‌یف در اوکراین پرواز داشت.

اطلاعیه شرکت هواپیمایی می‌گوید، که سرنشین مذکور بعد از شکایت از گرمی هوا، در خروج اضطراری را گشود و خود را به روی بال هواپیما رساند.

روزنامه سان به نقل از اطلاعیه مذکور گزارش می‌دهد که یک سرنشین پرواز پی‌اس 6212 از آنتالیا به کی‌یف پس از فرود هواپیما نزدیک گیت شماره 11 ترمینال دی بدون اجازه در خروج اضطراری هواپیما را گشود.

این رویداد کم‌سابقه زمانی رخ داده که تکنسین‌ها در حال بررسی مشکل فنی هواپیما بوده‌اند. این هواپیما در فرودگاه بین المللی بوریسپیل در کی‌یف اوکراین بوده است.

این مسافر همراه شوهر و فرزندانش در حال پرواز بود.

سرخلبان بلافاصله تیم حراست پرواز، مأموران مرزی، پلیس، و تیم پزشکی در فرودگاه بوریسپیل را از ماجرا مطلع کرد.به گفته شاهدان عینی سرنشین مذکور پس از فرود بعد از باز کردن در خروج اضطراری شروع به راه رفتن بر روی بال هواپیما کرد.

گزارش‌ها حاکی است که فرزندان مسافر مذکور با دست مادرشان را نشان می‌دادند و فریاد می‌زدند مامان ماست!

شرکت هواپیمایی می‌گوید که مسافر مذکور باید بابت تخلفش جریمه مالی سنگین پرداخت کند.

او به دلیل این کار از پرواز با تمامی خطوط و هواپیماهای فرودگاه بی المللی کی یف منع شده است.‌ پزشکان و ماموران امنیتی فرودگاه گفته‌اند این زن به دلیل تاثیر مواد مخدر یا الکل دست به این کار نزده است. این رویداد در تاریخ ۳۱ آگوست رخ داده است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فرارو / پایگاه خبری آفتاب


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین