پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ایست رسانه ای فرودگاه یاسوج در پرونده سانحه هواپیمای آسمان

تاریخ خبر: // کد خبر: 328557 // // // // خبر مهم


ایست رسانه ای فرودگاه یاسوج در پرونده سانحه هواپیمای آسمان

بعد از سقوط هواپیمای آسمان در دنا ، فرودگاه یاسوج سکوت رسانه ای را دنبال کرد، تا این روزها با روند رسیدگی به اتهامات عنوان شده در پرونده سقوطATR ابعاد جدیدتری از آن مخابره شود و همچنان مسئولان فرودگاهی پاسخگوی ابهامات نباشند.


ایست رسانه ای فرودگاه یاسوج در پرونده سانحه هواپیمای آسمان

سرانجام در روزهای پایانی مجلس نهم گزارش های تخصصی در خصوص سانحه  هواپیمایی atr هواپیمایی تهران به سمت یاسوج به نهاد های مسئول در این قضیه ارسال شد.قوه قضاییه نیز با نهایت دقت و حساسیت این پرونده را از روز اول پیگیری کرد و حاصل آن هم روند رو به جلوی رسیدگی به اتهامات متهمان این پرونده است.

خانواده قربانیان این سانحه هواپیمایی این روزها بعد از آخرین جلسه این پرونده حال و روز خوشی ندارند، وقتیکه آخرین مکالمه های خلبان پخش شد.در این بین آنگونه که در رسانه ها آمد فرودگاه یاسوج نیز بعنوان یکی از متهمان این پرونده مطرح است و تاکنون در چندین نوبت پاسخگوی ابهامات موجود در این پرونده بوده است.

همانگونه که در اولین لحظات رخداد این سانحه هیچ گونه فضای رسانه ای و اطلاع رسانی مطلوبی از این فرودگاه را بنا به ملاحظات خودشان شاهد نبودیم این روزها که در روزهای حساس رسیدگی به این پرونده است همچنان ابهامات پابرجاست.

در مدت اخیر بارها به شیوه های گوناگون رسانه ها به این ابهامات پرداخت کرده اند و از مدیران این فرودگاه خواسته اند که پاسخگو باشند.

اما تاکنون موفقیتی در این خصوص حاصل نشده است که این خود باعث گمانه زنی های بیشتر در این موضوع خواهد شد.

بنظر نکاتی در این بین مطرح است که نیاز به کنکاش بیشتری خواهد داشت و مسئولیت رسانه ها در خصوص مطالبه گری موضوعات مرتبط را دو چندان می کند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبکه اطلاع رسانی دانا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو