پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش پروازهای گو ایر

تاریخ خبر: // کد خبر: 328562 // // //


افزایش پروازهای گو ایر

با توجه به بهبود تقاضای داخلی برای سفرهای هوایی، شرکت هواپیمایی گو ایر در نظر دارد ۱۰۰ پرواز دیگر به شبکه خود اضافه کند. این شرکت هواپیمایی قصد دارد تا ۲۱ سپتامبر ۴۵ درصد از پروازهای خود تا قبل از همه‌گیری کووید-۱۹ را از سر گیرد و تا ۱۵ اکتبر نیز به ۶۰ درصد از سطح پروازها قبل از شیوع ویروس کرونا برسد.


افزایش پروازهای گو ایر

گو ایر یک شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت هندی است. این شرکت در بمبئی مستقر است و به گروه تجاری وادیا تعلق دارد. گو ایر پنجمین شرکت هواپیمایی بزرگ در هند است که روزانه به ۲۷ مقصد داخلی و ۹ مقصد خارجی از مراکز خود در بمبئی، دهلی، بنگلور، کلکته و کانور پرواز دارد. سهم بازار این شرکت حمل‌ونقل هوایی ارزان‌قیمت در بخش هواپیمایی هندوستان از ۸/۹ درصد در ژانویه ۲۰۲۰ به ۸/۳ درصد در جولای ۲۰۲۰ کاهش‌یافته است.

باوجود ازسرگیری پروازهای داخلی در کشور هندوستان از تاریخ ۲۵ مه، شرکت گو ایر یکی از محتاطانه‌ترین عملکردها را از خود نشان داد و از ماه ژوئن پس از مشاهده افزایش تقاضا برای پرواز، فعالیت‌ خود را از سر گرفت. علاوه بر این، با توجه به عدم اطمینان از تقاضا برای سفرهای هوایی، شرکت هواپیمایی گروه وادیا فقط با تعداد کمی از ناوگان پروازی خود شروع به فعالیت کرد.

کاشیک خنا، مدیرعامل شرکت هواپیمایی گو ایر گفت: بخش پروازهای داخلی هندوستان به دلیل افزایش ترافیک شاهد رشد تدریجی تقاضا است. ازآنجا‌که ایالت‌های مختلف شروع به برداشتن محدودیت‌های سفر می‌کنند، تقاضا به رشد خود ادامه خواهد داد و شرکت گو ایر همیشه موظف بوده است با شرایط بازار خود را منطبق سازد و گزینه‌های سفر بیشتری را به میهمانان ارائه کند.

وی اضافه کرد: «مهم‌تر از همه، گو ایر از تاریخ ۵ سپتامبر هیچ پروازی را لغو نخواهد کرد.»

شرکت هواپیمایی گو ایر در حال حاضر پروازهای خود به مقاصد مختلف در هندوستان را از سر گرفته و تعداد پروازهایش را نیز افزایش داده است.


منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  دنیای اقتصاد


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو