پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | عبور سریع یوفوی نقره ای رنگ از نزدیک هواپیما

تاریخ خبر: // کد خبر: 328796 // // //


عبور سریع یوفوی نقره ای رنگ از نزدیک هواپیما

یکی از مسافران هواپیما ویدئویی از یک شی پرنده ناشناس درخشان که با سرعت زیادی در حرکت بود تهیه کرد.


عبور سریع یوفوی نقره ای رنگ از نزدیک هواپیما

یوفو یا همان شیء پرنده ناشناس، شاید کمتر کسی در دنیا پیدا شود که این نام را نشنیده باشد. تاکنون تصاویر مختلفی از آن‌ها در سراسر جهان توسط شهروندان عادی تهیه شده است، اما هیچ کس منشاء دقیق آن‌ها را نمی‌داند.

در حالی که برخی این اشیاء پرنده را تکنولوژی پیشرفته برخی کشور‌های جهان قلمداد می‌کنند، اما برخی ماهیت آن‌ها را فرازمینی و متعلق به موجودات فضایی می‌دانند. این اشیاء پرنده هر چه که باشند، اما تاکنون کسی نتوانسته روی زمین نشانه‌ای از آن‌ها بیابد و شاید در آینده‌ای نزدیک سرانجام جهانیان منشاء این سفینه‌های درخشان در آسمان را دریابند.

به تازگی رویت شی پرنده درخشان در آسمان پنسیلوانیای آمریکا خبرساز شده است. ویدئویی که توسط یکی از مسافران هواپیما تهیه شده است این یوفو درخشان را در حالی که با سرعت زیاد حرکت می‌کند نشان می‌دهد. این زن که هویتش اعلام نشده این ویدئو را در یوتیوب منتشر کرد. بنا به گفته این زن، زمان دقیق رویت این یوفو ۱۱.۲۰ دقیقه صبح روز ۲۰ آگوست و در آسمان شهر فیلادلفیا بود. او در توضیح این ویدئو نوشت: «در آسمان شهر فیلادلفیا با جت مسافربری پرواز می‌کردیم که ناگهان این شی درخشان را دیدم. این شی پرنده بسیار سریع حرکت می‌کرد. یک شی فلزی دایره‌ای شکل شبیه که به بشقاب پرنده‌های کلاسیک شباهت داشت.»

گفتنی است؛ رویت این شی پرنده درخشان در آسمان ایالت پنسیلوانیای آمریکا در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش رویت یک یوفوی عجیب در سواحل امارات خبرساز شده بود. چند گردشگر که در ساحل حضور داشتند این یوفو را مشاهده کردند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین