پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شبکه تلویزیونی اسرائیلی، صلح با امارات را به سخره گرفت +فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 329424 // // //


شبکه تلویزیونی اسرائیلی، صلح با امارات را به سخره گرفت +فیلم

یک شبکه تلویزیونی اسرائیلی با پخش ترانه‌ای که در آن دو فرد در نقش نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و ولی‌عهد ابوظبی سوار بر بال جنگنده اف-۳۵ هستند، توافق صلح با ابوظبی را به سخره گرفت.


شبکه تلویزیونی اسرائیلی، صلح با امارات را به سخره گرفت +فیلم

 کانال «۱۲» تلوزیون رژیم صهیونیستی با پخش ترانه‌ای، توافق صلح «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «محمد بن زاید» ولی‌عهد ابوظبی را به سخره گرفت.

شبکه خبری «قدس» با انتشار این ویدیو و ترجمه عربی از آن نوشت، یک «شبکه اسرائیلی» محمد بن زاید را به سخره گرفته است. در این فیلم دو فرد در نقش نتانیاهو و بن زاید نمایش داده می‌شود که عاشقانه کنار یکدیگر نشسته و در حال خواندن آواز صلح هستند اما آنها در حالی می‌گویند، صلح به ارمغان آورده‌اند که روی بال جنگنده نظامی اف-۳۵ نشسته‌اند و تکرار می‌کنند «صلح جدید… هواپیمای جدید».

در بخش دیگر این ترانه، در کنایه‌ای نسبتا آشکار و با تشبیه دُبی به شهرک‌های اسرائیلی اطراف نوار غزه آمده است که رژیم صهیونیستی برای ساکنان اطراف دبی نیز آرامش به همراه خواهد آورد. اشاره این جمله به ناتوانی رژیم صهیونیستی در فراهم‌کردن امنیت و آرامش برای شهرک‌های مرزی با نوار غزه است که تل‌آویو هنوز نتوانسته در مقابل موشک‌های مقاومت غزه از آن‌ها محافظت کند.

در این ویدیو، چهره بازیگر نقش بن زاید بسیار بد گریم شده، از سوی دیگر، بن زاید همچون زنی که در کنار مردی صهیونیست قرار گرفته عاطفی و عاشقانه جلوه داده شده است.

رژیم صهیونیستی و امارات ۲۳ مرداد با وساطت آمریکا، بر سر عادی‌سازی روابط بین خود به توافق رسیدند و قرار است طی چند ماه آینده، سفارتخانه‌ها باز و این توافق نیز در کاخ سفید قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امضا شود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  مشرق نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو