پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مدعی العموم به مشکلات فرودگاه جیرفت ورود کرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 329742 // // // //


مدعی العموم به مشکلات فرودگاه جیرفت ورود کرد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: در راستای حمایت از سرمایه گذاری و رونق اقتصاد در جنوب استان کرمان، دادستانی برای حل مشکلات فرودگاه جیرفت وارد میدان شده است.


مدعی العموم به مشکلات فرودگاه جیرفت ورود کرد

 به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، حسین سلامی اظهار داشت: پس از برگزاری نشست مشترک با مدیر کل فرودگاه‌های استان و همچنین بازدید میدانی از فرودگاه جیرفت، مسئولان فرودگاه به بیان مشکلات و موانع پروازی خارجی اشاره کردند.

وی گفت: بلافاصله دادستانی به عنوان مدعی العموم، دستورات قضائی لازم برای حل مشکلات حقوقی و قضائی پیش روی این فرودگاه را صادر کرد.

دادستان جیرفت گفت: در همین رابطه موضوع آزادسازی میزان زیادی از اراضی فرودگاه شهرستان جیرفت که توسط شرکت احیا اراضی زیر سد جیرفت تصرف شده بود در دستور کار دادستانی قرار گرفته است.

سلامی تاکید کرد: در این رابطه جلسات متعددی با مدیران کل دستگاه‌های مرتبط با موضوع برگزار شده است و امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات برطرف و امکان نشستن انواع هواپیماهای بزرگ در این فرودگاه فراهم شود.

وی به نقش اساسی بخش حمل‌ونقل در اقتصاد کشور اشاره کرد و افزود: توسعه صنعت حمل‌ونقل، اثر مستقیمی به عنوان یک فعالیت اقتصادی بر رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال می‌گذارد و علاوه بر ایجاد ارزش افزوده سهم مهمی در تقویت صنعت گردشگری و صادرات محصولات کشاورزی منطقه دارد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو