پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | چگونه از خدمات اجاره ماشین فرودگاه امام بهره مند شویم؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 329807 // // //


چگونه از خدمات اجاره ماشین فرودگاه امام بهره مند شویم؟

اگر شما جزو افرادی هستید که سفرهای زیادی به خارج از کشور انجام می دهید، برای جا به جایی بین مبدا تا فرودگاه امام و بالعکس نیاز به یک خودرو دارید.


چگونه از خدمات اجاره ماشین فرودگاه امام بهره مند شویم؟

اگر شما جزو افرادی هستید که سفرهای زیادی به خارج از کشور انجام می دهید، برای جا به جایی بین مبدا تا فرودگاه امام و بالعکس نیاز به یک خودرو دارید.  شما می توانید این مسیر را با خودروی شخصی تان طی کنید، به این گونه که در هنگام سفرتان خودرو را در پارکینگ فرودگاه امام قرار می دهید و پس از بازگشت می توانید خودرو را از پارکینگ خارج کنید.

اکثر افراد به دلیل هزینه پارکینگ فرودگاه امام خمینی و نگرانی هایی که بابت ماشین خود دارند، ترجیح می دهد از روش های دیگری برای جا به جایی استفاده کنند. ما در این متن به شما اجاره ماشین در فرودگاه امام را پیشنهاد می کنیم.

خدمات اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی با قیمت مقرون به صرفه و خودروهای ایرانی و خارجی به متقضیان ارائه می شود. برای مهمان های خارجی، رییس و معاونان یک شرکت نیز می توانید از خدمات اجاره خودرو در فرودگاه امام بهره مند شوید.

با مطالعه این متن می توانید پاسخ تمام سوالات خود را در خصوص اجاره ماشین فرودگاه امام دریافت کنید.

چگونه از خدمات اجاره ماشین فرودگاه امام بهره مند شویم؟

اجاره ماشین در فرودگاه امام به دو صورت اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین با راننده انجام می شود. برای رزرو ماشین در فرودگاه امام می توانید از طریق یکی از شرکت های کرایه اتومبیل، اقدام کنید.

اجاره ماشین در فرودگاه امام به صورت بدون راننده با حداقل زمان ۳ روز رنت داده می شود؛ و شامل خودروهای ایرانی و خارجی می باشد. کمترین قیمت اجاره ی خودرو فرودگاه امام بدون راننده ۲۵۰ هزار تومان می باشد. خدمات بدون راننده در فرودگاه مشمول هزینه ترانسفر فرودگاهی می باشد که به ازای هر خودرو ۹۰ هزار تومان می باشد.

اجاره ماشین در فرودگاه امام به صورت با راننده به صورت ساعتی خدمات رسانی می شود؛ که حداقل سرویس ۱۰ ساعت در طول روز می باشد.

برای اجاره ی خودروی لوکس در فرودگاه می توانید از ماشین های با راننده استفاده کنید. قیمت ترانسفر فرودگاه امام از ۱۵۰ هزار تومان الی ۳  میلیون تومان می باشد.

خودروهای اجاره ای لوکس شامل خودروهای: بنز S۵۰۰، بنز E۳۵۰، پورشه پانامرا، BMW X۶، BMW X۴ و… می باشد. از این خودروها برای مهمان های خارجی خود می توانید استفاده کنید. اجاره خودرو در فرودگاه امام همراه با یک راننده مجرب، خوش پوش، مسلط به زبان های خارجی و امور تشریفاتی صورت می گیرد.

شرایط اجاره خودرو در فرودگاه امام

شرایط اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی بر اساس نوع خدمات مشخص می شود. اجاره کنندگان برای اجاره خودرو بدون راننده در فرودگاه امام ملزم به ارائه مدارک هستند. مدارک لازم برای اجاره خودرو فرودگاه امام شامل موارد زیر می باشد:

داشتن حداقل سن ۲۰ سال گواهینامه

. گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه

. ارائه کپی پاسپورت (در صورت داشتن پاسپورت ایرانی، ملزم به ارائه کپی از کارت اقامت می باشد)

. پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودروهای درخواستی متفاوت می باشد.

. پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

. مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

چگونه خودرو در فرودگاه اجاره کنیم؟

برای اجاره ی خودرو در فرودگاه امام می توانید با کارشناسان اجاره خودرو تماس حاصل نمایید؛ و پس از درخواست نوع خدمات موجود و گرفتن موجودی خودروها، ماشین اجاره ای در فرودگاه امام را رزرو کنید.

برای رزرو خودرو در فرودگاه امام باید تصویر بلیط پرواز خود را برای آنها ارسال کنید. تحویل خودرو در فرودگاه امام طبق ساعت و تاریخ پرواز شما صورت می گیرد. خودروی رزرو شده در فرودگله نیم ساعت قبل از پرواز شما در فرودگاه آماده تحویل می باشد.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو